Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Starostwa Powiatowego w Malborku

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Projekt rocznego programu współpracy Powiatu Malborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2020 rok

Starosta Malborski zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu malborskiego do konsultacji projektu „Rocznego programu współpracy Powiatu Malborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2020 rok”.

Opracowany program będzie stanowić podstawę współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami w zakresie realizowania polityki wspierania aktywności pożytku publicznego. Program ten określa między innymi zasady, formy i zakres współpracy Powiatu Malborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz umożliwia powierzenie lub wspieranie zadań wraz z udzieleniem dotacji na finansowanie ich realizacji na rok 2020.

W ramach konsultacji zapraszamy do zapoznania się z projektem Programu, zgłaszania uwag, opinii i propozycji. Projekt Programu dostępny jest:

  • Na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Malborku,
  • Na stronie Starostwa Powiatowego w Malborku: www.powiat.malbork.pl  – w zakładce  NGO
  • Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Malborku (BIP) www.bip.powiat.malbork.pl (zakładka: Stowarzyszenia / Aktualności)

Wszelkie uwagi, opinie i propozycje prosimy składać pisemnie w terminie do 6 listopada 2019 roku do godziny 15:00.

  • w Wydziale Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Malborku ( II piętro, pokój 226)
  • drogą elektroniczną na adres e-mail: s.grabowska@powiat.malbork.pl
  • pisemnie na adres: Starostwo Powiatowe w Malborku, pl. Słowiański 17, 82-200 Malbork

Ponadto informujemy, że w dniu 6 listopada 2019 roku o godzinie 15:30 w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Malborku, zostanie zorganizowane spotkanie konsultacyjne z organizacjami pozarządowymi.

W programie spotkania przewiduje się omówienie projektu „Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2020” oraz zasady powoływania komisji konkursowych opiniujących oferty złożone na realizację zadań publicznych.

 


Załączniki do pobrania

Plik Nazwa Data dodania Pobrań
Roczny Program Współpracy Powiatu Malborskiego 2020 rok.pdf (PDF, 328.11Kb) 2019-10-23 11:53:04 252
Plik Nazwa Data dodania Pobrań

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Milena Wasak

Data wytworzenia:
23 paź 2019

Osoba dodająca informacje

Paweł Kot

Data publikacji:
23 paź 2019, godz. 11:53

Osoba aktualizująca informacje

Paweł Kot

Data aktualizacji:
16 gru 2019, godz. 10:23