Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Malborku
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wykaz Stowarzyszeń i Klubów Sportowych

Wykaz Stowarzyszeń i Klubów Sportowych

Wykaz Uczniowskich klubów sportowych


 

Wykaz klubów sportowych:

 

  1. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Malborku
    Al. Wojska Polskiego 493
    82-200 Malbork
    tel. 603-946-890
    Przewodniczący – Marek Grenda
     
  2. Młodzieżowy Ośrodek Piłkarski „Pomezania”
    ul. Toruńska 60
    82-200 Malbork
    tel. 605-533-093
    Prezes – Tomasz Klonowski
     
  3. Malborski Klub Sportowy „Nogat”
    ul. Wileńska 1
    Adres korespondencyjny:
    ul. Chopina 37
    82-200 Malbork
    Prezes – Andrzej Lewandowski
     
  4. Malborski Klub Kyokushin Karate
    ul. Gen. De Gaulle`a 91
    82-200 Malbork
    tel. 508-054-634
    Prezes – Wojciech Kunicki
     
  5. Gminny Ludowy Klub Sportowy „Delta”
    ul. Żuławska 9
    82-213 Miłoradz
    Przewodniczący – Maciej Kędzierski
     
  6. Stowarzyszenie Sportowe Wiejski Klub Sportowy „KS Jutrzenka Lipinka”
    Lipinka 69/12
    82-230 Nowy Staw
    Prezes- Tadeusz Hejnowski
    (powinno być wykreślone)
     
  7. Malborski Klub Sportowy „Triathlon”
    Cisy 11A
    82-200 Malbork
    Prezes – Marcin Waniewski
     
  8. Malborskie Towarzystwo Tenisowe
    ul. Kotarbińskiego 7G/10
    82-200 Malbork
    tel. 55-647-68-99
    Prezes – Wiesław Ponikowski
     
  9. Akademia Piłkarska w Malborku
    Plac Narutowicza 14
    82-200 Malbork
    Prezes – Wojciech Barnat
     
  10. Klub Jeździecki „Rotmistrz” im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich
    ul. Łąkowa 7
    82-200 Malbork
    Prezes- Janusz Andrzejczuk
     
  11. Stowarzyszenie Sportowe Gminny Klub Sportowy „Błękitni”
    ul. Bema 7
    82-230 Stare Pole
    Prezes – Robert Kuc
    tel. 695-977-506
     
  12. Malborski Klub Sportowy "Delfin"
    ul. Francuska 52
    82-200 Malbork
    tel. 602-539-742
    Prezes - Tomasz Rażewski
     
  13. Towarzystwo Piłkarskie "Nogat Malbork"
    Pl. Wyspiańskiego 3 A/Kotarbińskiego 11F/10
    82-200 Malbork
    tel. 721-434-154
    Prezes – Paweł Kaniecki
     
  14. Klub Biegacza Grupa Malbork
    ul. Widokowa 1
    82-200 Malbork
    Prezes –Maciej Frankiewicz
     
  15. Klub Sportowy „Lisovia”
    ul. Wyzwolenia 13
    82-224 Lisewo Malborskie
    Prezes – Edmund Wołoszyk
     
  16. Kobiecy Klub Piłki Nożnej „Olimpico Malbork”
    ul. Sikorskiego 30/14
    82-200 Malbork
    tel. 880-847-769
    Prezes – Jerzy Wnuk Lipiński
     
  17. Stowarzyszenie Klub Piłkarski „Wisła” Mątowy Wielkie
    Mątowy Wielkie 17
    82-213 Miłoradz
    Prezes – Marcin Rogoziński
     
  18. Klub Sportowy „GROM
    ul. Sportowa 5
    82-230 Nowy Staw
    Prezes: Marek Gałczyński
     
  19. Ludowy Klub Sportowy „Jurand”
    Lasowice Wielkie 117
    82-200 Malbork
    tel. 601 056 923
    Prezes: Jerzy Kondys
     
  20. Malborski Klub Nestora Sportu
    Pl. Słowiański 5
    82-200 Malbork
    tel. 508 247 160
    Prezes: Zygfryd Kruczkowski
     
  21. MMALBORK TEAM
    ul. Wybickiego 5C/15
    82-200 Malbork
    Prezes: Bartosz Kuhl
     
  22. BigBol
    ul. Rolnicza 11B/7
    82-200 Malbork
    Prezes: Michał Płocharski
     
  23. Myszewskie Towarzystwo Sportowe REAL
    82-230 Nowy Staw
    Myszewo 2
    Prezes: Paweł Misarko
     
  24. Miejski Klub Sportowy „Rzemieślnik”
    ul. Słowackiego 64
    82-200 Malbork
    Prezes – Witold Barcikowski
     
  25. Przyjacielskie Stowarzyszenie Sportowe w Kończewicach
    Kończewice 6g
    82-213 Miłoradz
    Prezes: Mateusz Łyszkowski
     
  26. Klub Sportowy ACTIVE Malbork
    Ul. Dybowskiego 49
    82-200 Malbork
    Prezes: Jarosław Folta
    Wiceprezes: Marcin Kraujutowicz
    Wiceprezes: Daniel Taras
    Skarbnik: Bogumiła Osińska
    Członek Zarządu: Zenon Kaszubowski
     
  27. Stowarzyszenie Sportów Wodnych, Motorowodnych i Rekreacji „WAVE”
    82-200 Malbork, ul. M. Rodziewiczówny 16B/10
    Prezes: Anna Zakrzewska
    Sekretarz Zarządu: Marek Dombrowski
    Członek: Justyna Skwarczyńska
    Członek: Mariusz Chrzuszcz
     
  28. Malborskie Stowarzyszenie Sportowe „LENA”
    82-200 Malbork, ul. K. Michałowskiego 23 A/1
    Prezes: Jolanta Głodnicka
    Sekretarz: Elżbieta Rutkowska
    Skarbnik: Adam Figurski
    Członek: Małgorzata Woźniak
    Członek: Piotr Przybylski
     
  29. Akademia Kobiecej Piłki „Jastrząb”
    ul. Sienkiewicza 59/6
    82-200 Malbork
    Prezes: Marcin Dryla
    Wiceprezes: Paulina Lewandowska
    Skarbnik: Marzena Jurgielewicz
    Sekretarz: Monika Ćwiklińska
     
  30. Grupa Kolarska Malbork
    82-200 Malbork, ul. Żeromskiego 16/13
    Prezes: Lucjan Pietrzyk
    Wiceprezes: Piotr Deis
    Sekretarz: Zygmunt Jonatowski
     
  31. Malborski Klub Lekkoatletyczny „BOĆKA”
    82-200 Malbork, ul. Toruńska 60
    Prezes: Ryszard Walendziak
    Wiceprezes: Bartosz Błachut
     
  32. Stowarzyszenie Nowy Staw Biega
    82-230 Nowy Staw, ul. Mickiewicza 9/4
    Prezes: Marcin Suchomski
    Wiceprezes: Mariusz Dzwonkowski
    Skarbnik: Urszula Sawicka
    Sekretarz: Kamila Ostrowska
    Członek: Daria Filcek
    Członek: Andrzej Potoczek
    Członek: Łukasz Bławat


 

Wykaz Uczniowskich klubów sportowych

 

  1. Uczniowski Klub Sportowy „Olimp” przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Malborku
    Al. Wojska Polskiego 479
    82-200 Malbork
    tel. 272-37-10
    Prezes – Małgorzata Woźniak
     
  2. Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „Jurand”
    ul. Słowackiego 75
    82-200 Malbork
    tel. 273-29-50
    Prezes – Walentyn Stopow
     
  3. Szkolny Klub Sportowy „Sokół” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Malborku
    Al. Wojska Polskiego 493
    82-200 Malbork
    tel. 647-19-01
    Prezes – Wiesław Tytek
     
  4. Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” przy Gimnazjum Nr 3 w Malborku
    ul. Wybickiego 32
    82-200 Malbork
    tel. 273-11-03
    Prezes – Szymon Żołędziewski
     
  5. Uczniowski Klub Sportowy „Bombek” przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Malborku
    ul. Hadyny 18
    82-200 Malbork
    tel. 272-35-66
    Prezes – Sławomir Nawrocki
     
  6. Uczniowski Klub Sportowy „Delta” przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Nowym Stawie
    ul. Gdańska 53
    82-230 Nowy Staw
    tel. 271-56-40
    Prezes – Marek Szczeciński
     
  7. Szkolny Klub Sportowy „Lider” przy Gimnazjum im. Marii C. Skłodowskiej w Nowym Stawie
    ul. Bankowa 2
    82-230 Nowy Staw
    tel. 271-51-44
    Prezes – Radosław Gałkowski
     
  8. Uczniowski Klub Sportowy „Five” przy Szkole Podstawowej Nr 5 w Malborku
    ul. Wybickiego 32
    82-200 Malbork
    tel. 272-24-68
    Prezes – Dariusz Woźniak
     
  9. Uczniowski Klub Sportowy „Jagiellonka” przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Malborku
    ul. Jagiellońska 79/82
    82-200 Malbork
    tel. 272-32-42
    Prezes – Janusz Guziak
     
  10. Uczniowski Klub Sportowy „Piaski” przy Gimnazjum Nr 2 w Malborku
    Al. Wojska Polskiego 479
    82-200 Malbork
    tel. 273-22-40
    Prezes – Zbigniew Kowalski
     
  11. Uczniowski Klub Sportowy „Herkules” przy Gimnazjum Publicznym w Miłoradzu
    ul. Szkolna 1
    82-213 Miłoradz
    tel. 271-14-36
    Prezes – Jarosław Marks
     
  12. Uczniowski Klub Sportowy „Gimnazjalista” przy Gimnazjum Gminnym w Malborku
    ul. Główna 5
    82-200 Malbork
    tel. 647-27-05
    Prezes – Marcin Jadach
     
  13. Uczniowski Klub Sportowy „Lisewo” przy Szkole Podstawowej w Lisewie Malborskim
    ul. 10 Marca 51
    82-224 Lisewo Malborskie
    Tel. 609-604-623
    Prezes- Łukasz Rygielski
     
  14. Uczniowski Klub Sportowy „GO” Lichnowy
    ul. Zwycięstwa15
    82-224 Lichnowy
    Tel. 604-622-794
    Prezes-Marcin Czarnecki

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Paweł Kot 10-01-2012 14:30:05
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Magdalena Zagórska 10-01-2012
Ostatnia aktualizacja: Paweł Kot 25-10-2019 09:28:39