Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Malborku
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Konsultacje projektu ,,Roczny program współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok?

Starosta Malborski zaprasza organizacje pozarządowe do konsultacji projektu ,,Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok”.

Opracowywany Program będzie stanowić podstawę współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami w zakresie realizowania lokalnej polityki wspierania aktywności pożytku publicznego. Program ten określa zasady, formy i zakres współpracy Powiatu Malborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz umożliwia powierzenie lub wspieranie zadań publicznych.

W ramach konsultacji zapraszamy do zapoznania się z projektem Programu, zgłaszania uwag, opinii i propozycji. Projekt Programu dostępny jest:

  • na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Malborku,
  • na stronie Starostwa Powiatowego w Malborku: www.powiat.malbork.pl – zakładka NGO,
  • na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Malborku www.bip.powiat.malbork.pl (zakładka – STOWARZYSZENIA).

Wszelkie uwagi, opinie i propozycje prosimy składać pisemnie w terminie do 11 października 2017 roku w Wydziale Promocji, Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Malborku lub nadesłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: p.pawlikowska@powiat.malbork.pl lub pisemnie na adres: pl. Słowiański 17, 82-200 Malbork.

Ponadto informujemy, że w dniu 11 października 2017 r., o godz. 15.30, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Malborku, zostanie zorganizowane spotkanie konsultacyjne z organizacjami pozarządowymi.

W programie spotkania przewiduje się omówienie projektu ,,Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok” oraz zasady powoływania komisji konkursowych opiniujących oferty złożone na realizację zadań publicznych.

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 PROJEKT.docx (DOCX, 20KB) 2017-09-25 13:22:49 219 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Paweł Kot 25-09-2017 13:22:49
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Patrycja Pawlikowska 25-09-2017
Ostatnia aktualizacja: Paweł Kot 25-09-2017 13:22:49