Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Malborku
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wykaz Stowarzyszeń

  1. Stowarzyszenie Św. Faustyny „FIDES”
    82 – 200 Malbork, ul. Rolnicza 1
    Prezes: Marek Kwaterski,
    Wiceprezes: Janusz Gutowski,
    Członek: Krzysztof Pośpiech,
    Członek: Piotr Szwedowski
    tel. 55 273 40 65
    e-mail: fides1@vp.pl
     
  2. Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Malborku
    82-200 Malbork, Al. Wojska Polskiego 499
    Prezes – Iwona Błaszczyk,
    Wiceprezes: Bolesława Piór,
    Sekretarz: Ewa Derkacz,
    tel. 55 272 36 78
    e-mail: pkd@swp.malbork.pl
     
  3. Stowarzyszenie Mniejszości Niemieckiej Miasta Malborka i Okolic
    82-200 Malbork, ul. Bażyńskiego 16
    Przewodniczący: Lucja Semkowicz-Biedron,
    Wiceprzewodniczący: Ruth Schlingeloff,
    Skarbnik: Jadwiga Wardecka,
    Członek: Wojciech Pieniężny,
    Członek: Ryszard Holke,
    tel. 55 613 26 37
    e-mail: SMN.MALBORK@GMAIL.COM
     
  4. Stowarzyszenie Koło Przewodników Malborskich w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Starościńska 4
    Prezes Zarządu – Krzysztof Sikora
    Wiceprezes Zarządu – Iwona Skóra
    Wiceprezes Zarządu – Anna Jagielska
    Skarbnik Zarządu – Izabela Przybysz
    Sekretarz Zarządu – Aniceta Miszkiewicz
    Członek Zarządu – Mariusz Myszkier
    Członek Zarządu – Krzysztof Rybak
    Członek Zarządu – Zdzisław Siemieniuk
    Członek Zarządu – Piotr Topolski
    tel. 55 272 08 80
    e-mail: biuro@przewodnicy.com
     
  5. Stowarzyszenie Oddział Przewodnickiego im. Stefana Dubyny
    Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Starościńska 4
    Prezes: Bogdan Mąder,
    Wiceprezes: Dariusz Wasilczuk,
    Skarbnik: Jolanta Małecka
    Sekretarz: Aniceta Miszkiewicz,
    Członek: Krzysztof Górnik,
    Członek: Karol Chlebowski
     
  6. Stowarzyszenie „Pomocy Osobom Autystycznym i Osobom z Trudnościami
    w Komunikowaniu Się” w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Dygata 3
    Prezes: Bożena Partyka,
    Członek: Aldona Jaroszewska,
    Członek: Olga Krawczyk,
    Członek: Krzysztof Krzystek,
    Członek: Grzegorz Żołądeczki
    tel. 55 272 68 05
    e-mail: bpartyka@op.pl
     
  7. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Medycyny Ziemi Malborskiej
    82-200 Malbork, ul. Armii Krajowej 105-106
    Prezes: Małgorzata Zasempa,
    Wiceprezes: Julian Grzanko,
    Wiceprezes: Dariusz Kostrzewa
     
  8. Malborskie Stowarzyszenie Abstynenckie "Tu i Teraz"
    82-200 Malbork, ul. Poczty Gdańskiej 3
    Prezes - Henryk Kapela,
    Wiceprezes - Krzysztof Pruchniewski,
    Sekretarz - Jerzy Fulara,
    Skarbnik - Elżbieta Kondra,
    Członek – Grzegorz Olszewski,
    Członek - Alina Zabielska,
    Członek - Danuta Kubiak,
    tel. 55 273 31 11
    e-mail: tuiteraz1@wp.pl
     
  9. Stowarzyszenie Amazonek w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Stare Miasto 21/18, 82-200  Malbork
    Prezes: Julianna Kowalczyk,
    Wiceprezes: Marianna Deka,
    Skarbnik: Wiesława Dera,
    Sekretarz: Teresa Zdanowicz,
    Członek: Bogumiła Rosłaniec,
    tel. 502 369 976
    e-mail: amazonki.malbork@wp.pl
  10. Stowarzyszenie Taksówkarzy Malborskich w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Dworcowa 21, skr. poczt. nr 10
    Prezes: Wiesław Sołek,
    Wiceprezes: Władysław Głowiński,
    Skarbnik: Janusz Wiatr,
    Członek: Jerzy Rozlazły,
    Członek: Dariusz Wieprzycki,
    tel. 601 635 861
     
  11. Stowarzyszenie Malborskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
    82-200 Malbork, pl. Narutowicza 14
    Prezes: Dorota Grzywacka,
    Wiceprezes: Iwona Ciecholewska,
    Wiceprezes: Zbigniew Kowalski,
    Skarbnik: Paulina Kuchar,
    Sekretarz: Joanna Kos,
    Członek: Przemysław Siemieniuk,
    Członek: Jarosław Dymek,
    Członek: Tomasz Gratkiewicz,
    Członek: Robert Jędrzejczak,
    Członek: Przemysław Guzow,
    Członek: Monika Sobczyńska,
    tel. 502 462 324, 503 123 433
    e-mail: wopr@wopr.malbork.pl
     
  12. Stowarzyszenie Pomocy „MIŚ”
    82-200 Malbork, ul. Słowackiego 74
    Przewodniczący: Roman Wesołowski,
    Zastępca przewodniczącego: Elżbieta Skrzypiec,
    Członek: Aleksandra Nowak,
    Członek: Bogumiła Cieplińska,
    Członek: Danuta Suchińska,
    tel. 501 620 317
    e-mail: mastmis@interia.pl
     
  13. Stowarzyszenie „Bezpieczny Malbork”
    82-200 Malbork, pl. Słowiański 5
    Prezes: Mariusz Wilczyński,
    Wiceprezes-Sekretarz: Mariusz Jabłoński,
    Skarbnik: Patrycja Sarnowska,
    Członek: Tomasz Farysej,
    tel. 697 856 565
    e-mail: sbm@um.malbork
     
  14. Stowarzyszenie „Komturia’ w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Jaśminowa 6
    Prezes: Ryszard Sekuła,
    Skarbnik: Danuta Kołodziejska,
    Sekretarz: Jarosław Malecki,
    Członek: Grzegorz Stawski,
    tel. 55 647 08 49
     
  15. Stowarzyszenie Archiwistów „Querenda” w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Starościńska 1
    Prezes: Renata Krynicka,
    Członek: Danuta Past,
    Skarbnik: Gabriela Pieszko,
    tel. 55 647 44 55
     
  16. Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko Miejskie w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Daleka 67
    adres do korespondencji:
    82-200 Malbork, ul. Kraszewskiego 22/4
    Prezes: Edward Orzęcki,
    Wiceprezes: Zbigniew Kowalski,
    Skarbnik: Andrzej Lutak,
    Sekretarz: Bartosz Błachut,
    Członek: Antoni Zdanowicz,
    tel. 604 980 167
     
  17. Rejonowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego Przy Cukrowni „Nowy Staw” S.A. w Nowym Stawie
    82-230 Nowy Staw, ul. Mickiewicza 16
    Prezes: Henryk Żak,
    Wiceprezes: Andrzej Sobociński,
    Sekretarz: Zenon Antys,
    Członek: Jan Michalski,
    Członek: Roman Kielar,
    Członek: Elżbieta Grimmius,
    Członek: Krzysztof Waleryś,
    tel. 55 647 80 52
     
  18. Malborskie Stowarzyszenie Chóru „Lutnia”
    82-200 Malbork, Pl. Słowiański 18
    Prezes: Andrzej Bochan,
    Wiceprezes: Krzysztof Błaszkowski,
    Wiceprezes: Manuela Golwiej,
    Sekretarz: Bożena Jezierska,
    Skarbnik: Karol Głąb,
    Członek: Dorota Protokowicz,
    Członek: Bożena Belcarz,
    Członek: Wioletta Pokora,
    tel. 502 059 010
     
  19. Malborskie Stowarzyszenie Lotników
    82-200 Malbork, ul. 17 Marca 20
    Prezes: Tadeusz Lechowicz,
    Wiceprezes: Wiesław Bolewski,
    Sekretarz: Dariusz Kupski,
    Skarbnik: Zbigniew Stradał,
    Członek: Eugeniusz Popowski,
    tel. 55 270 61 04
     
  20. Liga Morska i Rzeczna Jacht Klub „EOL” w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Wróblewskiego 9
    Prezes: Zdzisław Nowak,
    Sekretarz: Andrzej Błaszczykiewicz,
    Skarbnik: Józef Ewertowski,
    tel. 55 272 11 17
  21. Terenowa Ochotnicza Straż Pożarna w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Wybickiego 1
    Prezes: Jarosław Bartosik,
    Wiceprezes: Adrianna Ilnicka,
    Naczelnik: Andrzej Komar,
    Sekretarz: Marcin Przedwojewski,
    Skarbnik: Tomasz Krajewski,
    tel. 608 596 790
     
  22. Ochotnicza Straż Pożarna w Lasowicach Wielkich
    82-200 Malbork, Lasowice Wielkie
    Gospodarz: Sylwester Radziewicz,
    Prezes: Arkadiusz Grad,
    Sekretarz: Ewelina Zalewska Baranowska,
    Wiceprezes: Tadeusz Awdziejuk,
    Skarbnik: Karolina Zalewska,
    Członek: Krzysztof Kępka,
    Członek: Dorota Nowicka,
    Członek: Dorota Dzwonek
     
  23. Ochotnicza Straż Pożarna w Szawałdzie
    82-200 Malbork, Szawałd
    Prezes: Lech Majka,
    Wiceprezes: Rafał Krupa,
    Sekretarz: Łukasz Szalkowski,
    Skarbnik: Paweł Majka,
    Gospodarz: Ryszard Garczewski
     
  24. Terenowa Ochotnicza Straż Pożarna w Stogach
    82-200 Malbork, Stogi 15
    Prezes: Józef Marchaj,
    Wiceprezes-naczelnik: Jan Rycki,
    Wiceprezes: Marcin Rycki,
    Z-ca Naczelnika: Mariusz Wyciszkiewicz,
    Sekretarz: Maria Robak,
    Skarbnik: Danuta Dzięgiel,
    Gospodarz: Józef Machaj,
    Kronikarz: Anna Sidorowicz,
    Członek: Przemysław Kapuściński
     
  25. Ochotnicza Straż Pożarna w Mątowach Wielkich
    82-213 Miłoradz, Mątowy Wielkie 22
    Prezes: Kazimierz Kopczyński,
    Wiceprezes: Zbigniew Bramek,
    Wiceprezes - Naczelnik: Władysław Strąk,
    Naczelnik: Jan Mroziński,
    Sekretarz: Agnieszka Polak,
    Skarbnik: Tadeusz Kowalik,
    Gospodarz: Marcin Rogoziński
     
  26. Ochotnicza Straż Pożarna w Miłoradzu
    82-213 Miłoradz, ul. Główna 54
    Prezes: Marcin Grabowski,
    Wiceprezes: Jarosław Grabowski,
    Naczelnik: Piotr Kociemba,
    Z-ca Naczelnika: Grzegorz Sobczyk,
    Sekretarz: Bartosz Dominiak,
    Skarbnik: Sylwia Grabowska,
    Gospodarz: Adam Dawidowicz
     
  27. Ochotnicza Straż Pożarna w Kończewicach
    82-213 Miłoradz, Kończewice
    Prezes: Wanda Góral,
    Wiceprezes: Roman Skrzypek,
    Sekretarz: Łukasz Słowiński,
    Skarbnik: Andrzej Kowalczyk,
    Naczelnik: Mariusz Waleryś,
    Gospodarz: Ryszard Góral
     
  28. Ochotnicza Straż Pożarna w Ząbrowie
    82-220 Stare Pole, Ząbrowo 34
    Prezes: Grzegorz Wala
    Wiceprezes-Naczelnik: Janusz Tuleja,
    Sekretarz: Andrzej Trawiński,
    Skarbnik: Jadwiga Żuk,
    Gospodarz: Zbigniew Boćko
     
  29. Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Polu
    82-220 Stare Pole, ul. Marynarki Wojennej 6
    Prezes: Jerzy Marcinkowski,
    Wiceprezes-Naczelnik: Andrzej Pehnke,
    Z-ca Naczelnika: Sławomir Czartowski,
    Sekretarz: Robert Licznerski,
    Skarbnik: Krystyna Fałek,
    Gospodarz: Edmund Radkiewicz,
    Członek: Krzysztof Bochyński
     
  30. Ochotnicza Straż Pożarna w Szymankowie
    82-224 Lichnowy, ul. Główna 5
    Prezes: Roman Wereszko,
    Wiceprezes-naczelnik: Dariusz Wereszko,
    Z-ca naczelnika: Sebastian Kasperski,
    Sekretarz: Jowita Jabłońska,
    Skarbnik: Maciej Ostrowski,
    Gospodarz: Wiesław Skwara,
    Kronikarz: Jowita Jabłońska
     
  31. Terenowa Ochotnicza Straż Pożarna w Lisewie Malborskim
    82-224 Lichnowy, Lisewo Malborskie
    Prezes: Erwin Kunkel,
    Naczelnik: Mirosław Wołoszyk,
    Z-ca naczelnika: Daniel Pieniak,
    Sekretarz: Katarzyna Wołoszyk,
    Skarbnik: Grzegorz Kot
     
  32. Terenowa Ochotnicza Straż Pożarna w Pordenowie
    82-224 Lichnowy, Pordenowo
    Prezes: Piotr Fijas,
    Wiceprezes-naczelnik: Jan Witek,
    Sekretarz: Adam Fijas,
    Skarbnik: Zbigniew Szostek,
    Gospodarz: Adam Witek,
    Członek: Gabriel Frączek
     
  33. Ochotnicza Straż Pożarna w Lichnowach
    82-224 Lichnowy, ul. Jesionowa 9
    Prezes: Jerzy Bednarek,
    Naczelnik: Sławomir Domeracki,
    Z-ca Naczelnika: Wiktor Borawski,
    Sekretarz: Halina Polowska,
    Skarbnik: Henryk Rzepa,
    Członek: Stanisław Polowski,
    Członek: Roman Kamiński,
    Gospodarz: Władysław Meier
     
  34. Terenowa Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Stawie
    82–230 Nowy Staw, ul. Słowackiego 2/1
    Prezes: Krzysztof Miśkiewicz,
    Wiceprezes-naczelnik: Piotr Pelowski,
    Sekretarz: Jacek Stępniak,
    Skarbnik: Monika Maj,
    Gospodarz: Marcin Kwiatkowski,
    Członek: Aleksandra Stępniak,
    Członek: Eugeniusz Tylicki,
    Członek: Sławomir Kępka
    tel. 55-272-51-10
     
  35. Ochotnicza Straż Pożarna w Myszewie
    82-230 Nowy Staw, Myszewo 36a
    Prezes: Patryk Wieczorek,
    Wiceprezes: Mirosław Kozłowski,
    Naczelnik: Marian Parafiniuk,
    Skarbnik/sekretarz: Henryk Śmiech,
    Gospodarz: Antoni Bednarczyk,
    Kronikarz: Paweł Płóciennik,
    Członek: Adrian Mazur
     
  36. Ochotnicza Straż Pożarna w Lipince
    82-230 Nowy Staw, Lipinka 16
    Prezes: Jan Stasiak,
    Naczelnik: Tadeusz Prokopowicz,
    Z-ca Naczelnika: Tadeusz Hejnowski,
    Skarbnik: Piotr Celer
     
  37. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych
    „AMOS” w Szawałdzie
    82-200 Malbork, Szawałd 10
    Prezes: Jadwiga Rochowicz,
    Wiceprezes: Szczepan Królik,
    Skarbnik: Zenona Marszałkowska,
    tel. 55 647 38 77
     
  38. Żuławski Oddział Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Rolnictwa
    82-220 Stare Pole ul. Marynarki Wojennej 21
    Przewodnicząca – Gabriela Effenberg,
    Wiceprzewodniczący: Marcin Grenda,
    Sekretarz: Joanna Woźnica,
    Skarbnik: Anna Załęska,
    Członek: Antoni Hajdaczuk,
    Członek: Anna Galewska,
    Członek: Zdzisław Maciąg,
    Członek: Tadeusz Treska,
    Członek: Kazimierz Kwiatkowski
     
  39. Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością
    Intelektualną „Parasol” w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Jagiellońska 79/82
    Prezes: Anna Perchuć,
    Skarbnik: Katarzyna Polkowska,
    Sekretarz: Katarzyna Chojniak,
    członek: Karolina Jezierska,
    Członek: Bogumiła Klimczak,
    tel. 55 272 32 42
    e-mail: parasol.malbork@op.pl
     
  40. Stowarzyszenie "Słoneczny Promyk"
    82-230 Nowy Staw, Dębina 46a
    Prezes: Magdalena Radzka,
    Wiceprezes: Jan Gadziński,
    Członek: Beata Nawrocka
     
  41. Stowarzyszenie społeczno-kulturalne "ARS LONGA"
    Malbork 82-200, ul. Sikorskiego 33
    Prezes: Robert Kowalik,
    Wiceprezes: Ewelina Kudelska,
    Skarbnik: Anetta Ciok,
    tel. 55 620 67 59
     
  42. Stowarzyszenie Kobiet Gminy Stare Pole „Tradycja”
    82-200 Malbork, Ząbrowo 85
    Przewodnicząca: Elżbieta Halina Kołodziej,
    Wiceprzewodnicząca: Teresa Kowalska,
    Członek zarządu: Małgorzata Wydra,
    Członek zarządu: Ewelina Żółtańska,
    tel. 516 126 007, 695 102 207
     
  43. Rejonowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Chodkiewicza 32
    Dyrektor: Michał Kubach,
    Przewodniczący Rady: Jerzy Pabian
    Zastępca: Iwona Komasara,
    Sekretarz Rady: Roman Przechadzki,
    Członek Rady: Tadeusz Niechciał,
    Członek Rady: Henryk Jaczewski,
    tel. 55 272 25 46, 602 194 640
    e-mail: rzr_malbork@op.pl
     
  44. Stowarzyszenie "Teen challenge" chrześcijańska misja społeczna w Malborku
    82-200 Malbork, Al. Wojska Polskiego 478
    Prezes: Małgorzata Robaczek,
    Tel. 501 101 882
    e-mail: kzmalbork@interia.pl
     
  45. Stowarzyszenie "Chorągiew Ziemi Malborskiej"
    82-200 Malbork, Pl. Słowiański 4A
    Prezes: Tomasz Biblis,
    Wiceprezes: Piotr Mularczyk,
    Skarbnik: Lucyna Słomska
    e-mail: info@chzm.org
     
  46. Stowarzyszenie Malborskie Centrum "Kwadrat"
    82-200 Malbork, ul. M. Konopnickiej 69D/7
    Prezes: Waldemar Klawiński,
    Wiceprezes: Anna Szade,
    Sekretarz: Katarzyna Topuszek,
    Skarbnik: Hanna Duda,
    Członek: Szymon Sułkowski
    tel. 501 336 416
    e-mail: mc2.malbork@gmail.com
     
  47. Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "REKS"
    82-200 Malbork, ul. Mazowiecka 17
    Prezes: Krystyna Panek,
    Wiceprezes: Przemysław Wojtacha,
    Sekretarz: Joanna Pawłowska,
    Skarbnik: Anna Gatelis,
    tel. 666 386 567
     
  48. Stowarzyszenie Gmin i Powiatu Malborskiego
    82-200 Malbork, Plac Słowiański 17
    Przewodniczący: Małgorzata Mierzwińska,
    Zastępca Przewodniczącego: Andrzej Rychłowski,
    Skarbnik: Marcin Kwiatkowski
    tel. 55 646 04 50
     
  49. Lokalna Grupa Działania Spichlerz Żuławski
    82-230 Nowy Staw, ul. Gen. J. Bema 9
    Prezes: Jerzy Szałach,
    Wiceprezes: Julian Grzanko,
    Sekretarz: Tadeusz Biliński,
    Skarbnik: Jan Michalski,
    Członek: Włodzimierz Załucki,
    tel. 55 261 31 46
     
  50. Malborskie Stowarzyszenie Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Dziecku i Rodzinie "FAMA"
    82-200 Malbork, ul. Nowowiejskiego 48
    Prezes: Małgorzata Madej,
    Wiceprezes: Magdalena Korycka,
    Sekretarz: Joanna Żołdak,
    Skarbnik: Joanna Kochańska,
    Członek: Urszula Mela,
    tel. 514 322 278
    e-mail: famamalbork@gmail.com
     
  51. Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej
    82-200 Malbork, Lasowice Wielkie 20
    Prezes: Danuta Zalewska,
    Skarbnik: Bożena Szaruga,
    Członek: Ewelina Zalewska-Baranowska,
    tel. 695 408 430
     
  52. Malborskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne im. Jana Pawła II
    82-200 Malbork, ul. Wybickiego 2
    Prezes: Małgorzata Szulc,
    vice prezes: Krzysztof Łaszuk,
    Skarbnik: Maria Kopacka
     
  53. Malborskie Stowarzyszenie Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego
    82-200 Malbork, ul. Słowackiego 18
    Prezes: Zbigniew Zakrzewski,
    Wiceprezes-sekretarz: Robert Cierpiałowski,
    Skarbnik: Grzegorz Świderski,
    Członek: Łukasz Jeżewski,
    Członek: Piotr Murawski,
    Członek: Waldemar Połeć,
    Członek: Ryszard Furmaniak,
    tel. 55 272 24 45
     
  54. Pomorski Związek Hodowców Koni w Malborku
    82-200 Malbork, al.. Wojska Polskiego 91
    Prezes: Roman Szultka,
    Wiceprezes: Andrzej Derlecki,
    Sekretarz: Witold Świątek,
    Skarbnik: Andrzej Stefański,
    Członek: Jacek Goszczyński,
    Członek: Przemysław Boleski,
    Członek: Zbigniew Lipski
    tel. 55 27 31 25, 502 618 958
     
  55. Stowarzyszenie Szansa Dla Lichnów
    82-224 Lichnowy, ul. Zwycięstwa 15A
    Prezes: Biskup Barbara,
    Wiceprezes: Dera Bożena,
    Sekretarz: Małgorzata Skorupa,
    Skarbnik: Marzena Musiał,
    Członek: Halina Kunkel,
    tel. 55 271 26 34
     
  56. Stowarzyszenie Witalis
    82-224 Lichnowy, ul. 10 Marca 51
    Prezes: Leszek Lipa,
    Wiceprezes: Maciej Dunajski,
    Skarbnik: Iwona Piskora,
    Członek: Paweł Bury,
    Członek: Wioletta Richert,
    tel. 55 271 21 26
     
  57. Stowarzyszenie Konfraternia Puszkarzy Królewskich
    82-200 Malbork, ul. Kraszewskiego 10/1
    Przewodniczący: Radosław Karolczuk,
    Zastępca: Michał Mroczkowski,
    Sekretarz: Maciej Karolczuk,
    Skarbnik: Karol Żarski
    e-mail: m.karolczuk@poczta.fm
     
  58. Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych „Makulatura”
    82-200 Malbork, ul. Kościuszki 54
    Prezes: Sławomir Olchowik,
    I wiceprezes: Paweł Podgórski,
    II wiceprezes: Maciej Bajur,
    Sekretarz: Grzegorz Nowaliński,
    Skarbnik: Katarzyna Zając,
    tel. 696 187 393, 604 991 436
    e-mail: s.olchowik@wp.pl
     
  59. Towarzystwo Polsko - Niemieckie w Malborku
    82-200 Malbork, Aleja Wojska Polskiego 48/205
    Przewodniczący: Maria Prior-Nowak,
    Wiceprzewodniczący: Jan Wilk,
    Sekretarz: Karolina Dajewska,
    Skarbnik: Ewa Pehnke,
    Członek: Bodo Rueckert,
    tel. 55 270 24 26
     
  60. Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Gdańska HUFIEC MALBORK
    82-200 Malbork, ul. Plac Narutowicza 14
    Komendant: Ryszard Siekierski,
    Zastępca komendanta: Emilia Zielińska,
    Skarbnik: Elżbieta Gilecka,
    Członek: Bartosz Głąb,
    Członek: Bartłomiej Lach,
    Członek: Tadeusz Orzęcki,
    tel. 790 600 612
     
  61. Stowarzyszenie "Razem Do Celu"
    82-230 Nowy Staw, ul. Bankowa 2
    Prezes: Małgorzata Anna Jędrzejewska,
    Wiceprezes: Izabela Socińska,
    Sekretarz: Jolanta Grzywacz,
    Skarbnik: Wanda, Anna Sitowska,
    członek: Bożena Buszman
     
  62. Stowarzyszenie "Nasz Wielbark"
    82-200 Malbork, ul. Głowackiego 111
    Prezes: Alicja Chlebowicz,
    Wiceprezes: Grażyna Nadolska,
    Członek: Renata Markowska,
    Członek: Krystyna Kucharzyk
    tel. 55 272 35 66
    e-mail: bombek_sp3@wp.pl
     
  63. Stowarzyszenie Miłośników Malborka "Forum"
    82-200 Malbork, ul. Kraszewskiego 22/2
    Prezes: Michał Falkowski,
    Wiceprezes: Grzegorz Paweł Kus,
    Skarbnik: Joanna Skopczyńska,
    Sekretarz: Tomasz Paweł Drózda,
    Członek Zarządu: Marcin Stanisław Szumski
     
  64. Stowarzyszenie "Latorośl" w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Jagiellońska 94
    Prezes: Beniamin Dembiński,
    Zastępca Prezesa: Agnieszka Helena Predygier,
    Sekretarz: Barbara Langowska,
    Skarbnik: Leszek Giza,
    Członek: Marlena Smoter – Zdziebłowska
     
  65. Stowarzyszenie "Dla Przyszłości"
    82-230 Nowy Staw, Świerki 30
    Prezes: Aleksandra Kaczmarska,
    Zastępca Prezesa: Anna Małgorzata Maszota,
    Sekretarz: Mariola Maria Niewczas,
    Skarbnik: Agnieszka Dorota Michcik,
    tel. 55 271 51 19
     
  66. Stowarzyszenie Miłośników Nowego Stawu
    82-230 Nowy Staw, ul. Jana Pawła II 2
    Prezes: Jacek Agejczyk,
    Wiceprezes: Paweł Kot,
    Sekretarz: Teresa Jędrzejewska,
    Skarbnik: Marek Jacek Gałczyński,
    Członek Zarządu: Maria Schmidt,
    tel. 667 909 683
     
  67. Stowarzyszenie Lotnicze "Orlik - Malbork"
    82-200 Malbork, miejsc. Kościeleczki 41A
    Prezes: Bogdan Mendelson,
    Sekretarz: Stanisław Bloch,
    Skarbnik: Mirosław Chrząszcz,
    Członek Zarządu: Maciej Dariusz Leśniewski,
    Członek Zarządu: Roman Orliński
     
  68. Stowarzyszenie "Radosny Przedszkolak"
    82-230 Nowy Staw, ul. Gdańska 43B
    Prezes: Dominika Krystyna Stankiewicz,
    Wiceprezes: Anna Bychowska,
    Wiceprezes: Marzena Petrykowska,
    Skarbnik: Barbara Agnieszka Pompa,
    Sekretarz: Diana Anna Słodkowska – Rogala
    tel. 55 271 52 40
     
  69. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Miłoradz „ Trójkąt Żuławski”
    82-213 Miłoradz, ul. Główna 12
    Prezes: Anna Maria Celiowska,
    Sekretarz: Emil Michał Jędrzejewski,
    Wiceprezes: Wioletta Gajewska,
    Skarbnik: Mariola Teresa Sobczyk
     
  70. Żuławskie Stowarzyszenie Motocyklowe
    82-230 Nowy Staw, ul. Jana Pawła II 2
    Prezes: Marek Borkowski,
    Wiceprezes: Krzysztof Kleszcz,
    Sekretarz: Dawid Nowosielski,
    Skarbnik: Barbara Kołsut Kleszcz,
    Członek: Łukasz Niedźwiecki
     
  71. Malborskie Stowarzyszenie Rodzicielstwa Zastępczego
    82-200 Malbork, ul. Słowackiego 72B
    Prezes: Damian Rak,
    Z-ca prezesa: Anna Kołodziejska,
    II z-ca prezesa: Joanna Steczka,
    Sekretarz: Anna Perzanowska,
    Skarbnik: Alicja Barra
     
  72. Stowarzyszenie „Wspólna Sprawa – Rozwój i Zabawa”
    82-224 Lichnowy, Lichnówki 30
    Prezes: Kinga Rykała,
    Sekretarz: Henryka Teszka,
    Skarbnik: Katarzyna Malicka,
    Członek: Marzena Smagała
     
  73. Stowarzyszenie Miłośników Muzyki
    82-200 Malbork, ul. Kopernika 1
    Prezes: Krzysztof Maciąg,
    Sekretarz: Agnieszka Żołądecka,
    Skarbnik: Agnieszka Pietkiewicz
     
  74. Stowarzyszenie „Nasz Malbork”
    82-200 Malbork, Al. Wojska Polskiego 48/202
    Prezes: Grzegorz Kłak
    Wice Prezes: Ścibisz Paweł
    Sekretarz: Wiktor Janicki,
    Skarbnik: Ewa Pehnke
    Członek Zarządu: Krzemianowska - Strzelec Izabela
     
  75. Stowarzyszenie Nasza Gmina Stare Pole
    82-220 Stare Pole, ul. Marynarki Wojennej 1b
    Prezes: Kazimierz Lipiec,
    Wiceprezes; Piotr Płachta,
    Sekretarz: Agnieszka Rojewska,
    Skarbnik: Beata Grzesik,
    Członek: Zbigniew Marciniak
     
  76. Stowarzyszenie „Nowa Jakość  dla Nowego Stawu”
    82-230 Nowy Staw, ul. Bankowa 4
    Prezes: Mirosław Myszka,
    Członek: Kacper Wojciechowski,
    Członek: Robert Kiliński
     
  77. Stowarzyszenie „Kałdowo”
    82-200 Malbork, ul. Tczewska 13
    Prezes: Paweł Kołkowski,
    Wiceprezes: Marek Mizgała,
    Skarbnik: Tomasz Chomicz,
    Członek: Małgorzata Pacholec Góral,
    Członek: Beata Adela Kaja,
    tel. 55 272 20 35
    e-mail: szkola65@o2.pl
     
  78. Stowarzyszenie „Przyjaciele Przedszkola Nr 8 w Malborku”
    82-200 Malbork, ul. Mickiewicza 40
    Prezes: Agata Skierska-Konior,
    Zastępca prezesa: Marzena Spich,
    Sekretarz: Iwona Jamróz,
    Skarbnik: Jolanta Polar-Kulik,
    Członek: Lilianna Andrzejczuk- Wyłuska,
    tel. 609 498 887
    e-mail: przedszkole8@malbork.edu.pl
     
  79. Stowarzyszenie „Inicjatywa Aktywny Malbork”
    82-200 Malbork, ul. Konopnickiej 2A/4
    Prezes: Karolina Manikowska,
    Wiceprezes: Lucja Semkowicz-Biedron,
    Skarbnik: Andrzej Wójcicki,
    Członek: Beata Sawaniewska,
    Członek: Witold Milanowski
     
  80. Stowarzyszenie „Regiment” Piechoty Zaciężnej z Malborka
    82-200 Malbork, ul. Kościuszki 54
    Prezes: Mateusz Heine,
    Wiceprezes: Piotr Hlebowicz,
    Skarbnik: Agnieszka Winkowska
     
  81. Stowarzyszenie Kobiet Żuławskich „Złotowianki”
    82-220 Stare Pole, Złotowo 61
    Prezes: Marta Bełz,
    Wiceprezes: Barbara Sienkiewicz,
    Skarbnik: Krystyna Weber,
    Członek: Krystyna Burczik,
    Członek: Bożena Weber,
    Członek: Krzysztof Winiarski
     
  82. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Nasze Szymankowo i Okolice”
    82-224 Lichnowy, ul. Bohaterów Września 1939R 6
    Prezes: Sławomir Mirocha,
    Wiceprezes: Małgorzata Kamińska,
    Wiceprezes: Szczepan Michmiel,
    Sekretarz: Jędrzej Jackiewicz,
    Skarbnik: Maria Grzonkowska,
    Członek: Bożena Kędzierska,
    Członek: Dorota Ochmińska,
    Członek: Monika Filipek,
    Członek: Michał Ostrowski
     
  83. Stowarzyszenie „Przyjazne Przedszkole w Starym Polu”
    82-220 Stare Pole, ul. Marynarki Wojennej 22
    Prezes: Karolina Czerepak,
    Wiceprezes: Michał Szoska,
    Sekretarz: Magdalena Golińska,
    Skarbnik: Michał Zielski
     
  84. Stowarzyszenie Malborski Klaster Turystyczny
    82-200 Malbork, ul. Kościuszki 54
    Prezes: Jarosław Filipczak
    Wiceprezes: Jarosław Butryn
    Sekretarz: Patrycja Zachara-Diachenko
    Skarbnik: Krystyna Mielnik
  85. Ochotnicza Straż Pożarna Parafii p.w. Zesłania Ducha Św. w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Nogatowa 7
    Prezes: Lech Klejmont
    Wiceprezes – Naczelnik – Grzegorz Tkaczyka

  86. Stowarzyszenie Ogrodowe „PEMAL” w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Sportowa
    Władze w trakcie konstytuowania

  87. MALBORSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB UZALEŻNIONYCH I ICH RODZIN „Po-Moc”
    82-200 Malbork, ul. Nowowiejskiego 48
    Prezes: Sabina Jezierska
    Skarbnik: Joanna Worach
    Sekretarz: Jacek Konkol

  88. Malborskie Stowarzyszenie „OŚ”
    82-200 Malbork, ul. M. Konopnickiej 69 D/7
    Prezes: Izabela Skibicka
    Wiceprezes: Anna Szade
    Wiceprezes: Ada Kamińska
    Wiceprezes: Waldemar Klawiński
    Wiceprezes: Marta Chmielińska – Jamroz
    Sekretarz: Karolina Dajewska
    Członek Zarządu: Jan Majewski

  89. Stowarzyszenie na Rzecz Oparcia Społecznego i Rozwoju „PERSPEKTYWA”
    82-213 Miłoradz, Kończewice 4
    Prezes: Małgorzata Święcka
    Wiceprezes: Małgorzata Napieracz
    Sekretarz: Justyna Niemas

  90. Stowarzyszenie na Rzecz Mieszkańców „AKTYWNI” Stare Pole
    82-220 Stare Pole, ul. Dworcowa 1/5
    Prezes: Magdalena Roman
    Wiceprezes: Anna Woś
    Skarbnik: Ewa Cyran
    Członek Zarządu: Janusz Salamonik
    Członek Zarządu: Joanna Goliszek
    Członek Zarządu: Mirosław Gliniecki

  91. Stowarzyszenie COOLTURALNY NOWY STAW
    82-230 Nowy Staw ul. Jana Pawła II 2
    Prezes: Anna Świderska
    I Wiceprezes: Dagmara Pawłowska
    II Wiceprezes: Krzysztof Osijewski
    Skarbnik: Małgorzata Ejsmont
    Sekretarz: Anita Szczutowska

  92. Stowarzyszenie „ENDORFINA”
    82-200 Malbork, ul. Rolnicza 11 b/7
    Prezes Zarządu: Beata Lipecka – Płocharska
    Wiceprezes Zarządu: Michał Płocharski
    Skarbnik: Aneta Lipecka

  93. Stowarzyszenie „Jedna Polska”
    ul. Jana Wejhera 89A/1
    82-200 Malbork
    Prezes: Kazimierz Piłat
    Wiceprezes: Waldemar Klawiński
    Wiceprezes: Robert Zawistowski
    Skarbnik: Sebastian Bieniewicz – Radziun
    Sekretarz: Wojciech Ślepowroński

  94. Stowarzyszenie „Fortis”
    82-200 Malbork, ul. Czerskiego 15 B/14
    Prezes: Czesław Besman
    Wiceprezes: Mariusz Kaszubowski
    Sekretarz: Paweł Sikora
    Skarbnik: Krzysztof Kaszubowski

  95. 95. Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju
    ul. Gen. Wł. Sikorskiego 43
    82-200 Malbork
    Prezes: Dariusz Kralewski
    Wiceprezes: Patrycja Kozłowska
    Wiceprezes: Stanisław Kwitnewski

  96. Stowarzyszenie Malborskie Morsy
    82-200 Malbork, ul. T. Kościuszki 54
    Prezes: Marek Szysz
    Sekretarz : Paulina Włodarczyk
    Skarbnik: Krzysztof Jaworski
    Członek Zarządu: Zbigniew Grzybek
    Członek Zarządu: Arkadiusz Majewski
     

  97. Stowarzyszenie „Obywatele Kreatywni”
    82-200 Malbork, ul. M. Konopnickiej 69 d/7
    Prezes: Waldemar Klawiński
    Wiceprezes: Dorota Wiśniewska
    Sekretarz: Remigiusz Chojnacki
     

  98. Stowarzyszenie „DOBRA SZKOŁA”
    82-200 Malbork, pl. G. Narutowicza 15
    Prezes: Maria Milczarek
    Wiceprezes: Jolanta Rodziewicz
    Skarbnik: Aleksandra Witkowska
    Sekretarz: Bożena Wereszczyńska
    Członek: Magdalena Chaja
     

  99. Stowarzyszenie Federacja Hanza
    ul. St. Moniuszki 89
    82-200 Malbork
    Prezes: Kamil Zieliński
    Wiceprezes: Małgorzata Waliszewska
    Sekretarz: Piotr Holke
    Skarbnik: Ireneusz Maciejczak
    Członek: Sławomir Terka
    Członek: Mikołaj Rodacki
     

  100. Malborskie Forum Pomocowe
    ul. T. Kościuszki 54
    82-200 Malbork
    Prezes: Krzysztof Hajbowicz
    Sekretarz: Beata Gwoźdz
    Skarbnik: Renata Dąbrowska
     

  101. Stowarzyszenie Zwiększenia Aktywności Prawnej „AS”
    ul. Jagiellońska 101 B/1
    82-200 Malbork
    Prezes: Marta Świonder
     

  102. Stowarzyszenie „Młodzi dla Żuław”
    ul. Żuławska 8
    82-213 Miłoradz
    Prezes: Anna Celiowska – Nietrzebka
    Wiceprezes: Marcin Szesza
    Skarbnik: Anna Smolińska
    Sekretarz: Dominika Wróbel
     

  103. Stowarzyszenie Dawna Wozownia na Żuławach
    ul. Polna 2
    82-213 Miłoradz
    Prezes: Katarzyna Beata Burchardt
    Wiceprezes: Jan Stanisław Burchardt
    Sekretarz: Ryszard Grabowski

  104. Stowarzyszenie Aktywna Rodzina Malbork
    Norweska 6
    82-200 Nowa Wieś Malborska
    Prezes: Tomasz Arkadiusz Molasy
    Sekretarz: Weronika Krystyna Ulatowska
    Skarbnik: Dorota Kinga Molasy
    Członek: Jacek Mania

 

Stowarzyszenia na terenie Powiatu Malborskiego z innym organem nadzoru:

  1. Stowarzyszenie na Rzecz Bezdomnych Dom Modlitwy "AGAPE" zs. w Borowym Młynie
    Centrum Usług Socjalnych i Wsparcia
    ul. Mickiewicza 32, 82-230 Nowy Staw
    Kierownik - Waldemar Konopka
    tel. 510 262 507, 510 262 508, 510 262 510
    e-mail: agape.nowystaw@o2.pl
     
  2. Stowarzyszenie na Rzecz Bezdomnych "AGAPE"
    Schronisko w Szawałdzie
    Szawałd 16, 82-200 Malbork
    Kierownik  - Katarzyna Zakrzewska
    tel. 510 262 494, 510 262 483
    e-mail: agapeszawald@op.pl
     
  3. POLSKI ZWIĄZEK KRÓTKOFALOWCÓW
    Żuławski Oddział Terenowy w Malborku
    Pl. G. Narutowicza 14
    82-200 Malbork
    Prezes: Ryszard Siekierski
    Wiceprezes: Jerzy Czapliński
    Skarbnik: Grzegorz Radtke

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Paweł Kot 10-01-2012 14:24:46
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Magdalena Zagórska 10-01-2012
Ostatnia aktualizacja: Paweł Kot 26-03-2019 12:43:55