Wykaz Stowarzyszeń i Klubów Sportowych

 

  1. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Malborku
    Al. Wojska Polskiego 493
    82-200 Malbork
    tel. 0-603-946-890
    Przewodniczący – Marek Grenda
     
  2. Stowarzyszenie Sportowe Gminny Klub Sportowy „Błękitni”
    ul. Bema 7
    82-230 Stare Pole
    Prezes – Wiesław Kułakowski
    tel. 695-977-506
     
  3. Malborski Klub Sportowy „Nogat”
    ul. Wileńska 1
    Adres korespondencyjny:
    ul. Chopina 37
    82-200 Malbork
    Prezes – Andrzej Lewandowski
     
  4. Młodzieżowy Ośrodek Piłkarski „Pomezania”
    ul. Toruńska 60
    82-200 Malbork
    tel. 0-605-533-093
    Prezes – Tomasz Klonowski
     
  5. Malborski Klub Kyokushin Karate
    ul. Gen. De Gaulle`a 91
    82-200 Malbork
    tel. 508-054-634
    Prezes – Wojciech Kunicki
     
  6. Gminny Ludowy Klub Sportowy „Delta”
    ul. Żuławska 9
    82-213 Miłoradz
    tel. 55-271-14-68
    Przewodniczący - Tadeusz Majewski
     
  7. Malborski Klub Sportowy „Triathlon”
    Cisy 11A
    82-200 Malbork
    Prezes – Marcin Waniewski
     
  8. Malborskie Towarzystwo Tenisowe
    ul. Kotarbińskiego 7G/10
    82-200 Malbork
    tel. 55- 647-68-99
    Prezes – Wiesław Ponikowski
     
  9. Akademia Piłkarska w Malborku
    Plac Narutowicza 14
    82-200 Malbork
    55-647-34-34
    Prezes – Wojciech Barnat
     
  10. Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Polski Cukier - Pomezania”
    ul. Kochanowskiego 106
    82-200 Malbork
    tel. 55-272-51-28
    Prezes – Waldemar Jastrzębski
     
  11. Klub Biegacza Grupa Malbork
    ul. Sienkiewicza 30/65
    82-200 Malbork
    Prezes - Krzysztof Barcikowski
     
  12. Towarzystwo Piłkarskie  "Nogat  Malbork"
    Pl. Wyspiańskiego 3 A
    82-200 Malbork
    tel. 721-434-154
    Prezes – Paweł Kaniecki
     
  13. Klub Sportowy „Lisovia”
    ul. Wyzwolenia 13
    82-224 Lisewo Malborskie
    Prezes – Edmund Wołoszyk
     
  14. Kobiecy Klub Piłki Nożnej „Olimpico Malbork”
    ul. Sikorskiego 30/14
    82-200 Malbork
    tel. 880-847-769
    Prezes – Jerzy Wnuk-Lipiński
     
  15. Stowarzyszenie Klub Piłkarski „Wisła” Mątowy Wielkie
    Mątowy Wielkie 17
    82-213 Miłoradz
    Prezes – Marcin Rogoziński
     
  16. Malborski Klub Sportowy "Delfin"
    ul. Francuska 52
    82-200 Nowa Wieś
    tel. 602-539-742
    Prezes-Tomasz Rażewski
     
  17. Klub Sportowy „GROM”
    ul. Sportowa 5
    82-230 Nowy Staw
    Prezes: Arkadiusz Półgrabski
     
  18. Ludowy Klub Sportowy  „Jurand”
    Lasowice Wielkie 117
    82-200 Malbork
    tel. 601 056 923
    Prezes: Jerzy Kondys
     
  19. Malborski Klub Nestora Sportu
    Pl. Słowiański 5
    82-200 Malbork
    tel. 508 247 160
    Prezes: Zygfryd Kruczkowski
     
  20. Szkolny Klub Sportowy „Lider”   przy Gimnazjum im. Marii C. Skłodowskiej w Nowym Stawie
    ul. Bankowa 2
    82-230 Nowy Staw
    tel. 55-271-51-44
    Prezes – Radosław Gałkowski
     
  21. Szkolny Klub Sportowy „Sokół”   przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Malborku
    Al. Wojska Polskiego 493
    82-200 Malbork
    tel. 55-270-31-16, 55-272-28-59
    Prezes – Wiesław Tytek
     
  22. Uczniowski Klub Sportowy „Świerk”  przy Szkole Podstawowej w Świerkach
    82-230 Nowy Staw
    tel. 55-271-51-19
    Prezes – Joanna Stachowska
     
  23. Uczniowski Klub Sportowy „Five”   przy Szkole Podstawowej Nr 5 w Malborku
    ul. Wybickiego 32
    82-200 Malbork
    tel. 55-272-24-68
    Prezes – Dariusz Woźniak
     
  24. Uczniowski Klub Sportowy „Olimp”   przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Malborku
    Al. Wojska Polskiego 479
    82-200 Malbork
    tel. 55-272-37-10
    Prezes – Małgorzata Woźniak
     
  25. Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „Jurand”
    ul. Słowackiego 75
    82-200 Malbork
    tel. 55-273-29-50
    Prezes – Walentyn Stopow
     
  26. Uczniowski Klub Sportowy „Delta”   przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Nowym Stawie
    ul. Gdańska 53
    82-230 Nowy Staw
    tel. 55-271-56-40
    Prezes – Marek Szczeciński
     
  27. Uczniowski Klub Sportowy „Jagiellonka”   przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym
    w Malborku
    ul. Jagiellońska 79/82
    82-200 Malbork
    tel. 55-272-32-42
    Prezes – Janusz Guziak
     
  28. Miejski Klub Sportowy „Rzemieślnik”
    ul. Słowackiego 64
    82-200 Malbork
    Prezes – Witold Barcikowski
     
  29. Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł”   przy Gimnazjum Nr 3 w Malborku
    ul. Wybickiego 32
    82-200 Malbork
    tel. 273-11-03, 501-691-491
    Prezes – Szymon Żołędziewski
     
  30. Uczniowski Klub Sportowy „Bombek”    przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Malborku
    ul. Hadyny 18
    82-200 Malbork
    tel. 55-272-35-66
    Prezes – Sławomir Nawrocki
     
  31. Uczniowski Klub Sportowy „Piaski”   przy Gimnazjum Nr 2 w Malborku
    Al. Wojska Polskiego 479
    82-200 Malbork
    tel. 55-273-22-40
    Prezes – Zbigniew Kowalski
     
  32. Uczniowski Klub Sportowy „Herkules”   przy Gimnazjum Publicznym w Miłoradzu
    ul. Szkolna 1
    82-213 Miłoradz
    tel. 55-271-14-36
    Prezes – Ks. Sławomir Małkowski
     
  33. Uczniowski Klub Sportowy „Gimnazjalista”   przy Gimnazjum Gminnym w Malborku
    ul. Główna 5
    82-200 Malbork
    tel. 55-647-27-05
    Prezes – Marcin Jadach
     
  34. MMALBORK TEAM
    ul. Wybickiego 5C/15
    82-200 Malbork
    Prezes: Bartosz Kuhl
     
  35. BigBol
    ul. Rolnicza 11B/7
    82-200 Malbork
    Prezes: Michał Płocharski
     
  36. „ENDORFINA”
    ul. Rolnicza 11B/7
    82-200 Malbork
    Prezes: Beata Lipecka – Płocharska
     
  37. Myszewskie Towarzystwo Sportowe REAL
    82-230 Nowy Staw
    Myszewo 2
    Prezes: Paweł Misarko
     
  38. Uczniowski Klub Sportowy „Lisewo”
    przy Zespole Szkół w Lisewie
    ul. 10 Marca 51
    82-224 Lisewo Malborskie
    Prezes: Łukasz Rygielski
     
  39. Malborska Załoga Rowerowa „RAMA”
    ul. Władysława Jagiełły 24
    82-200 Malbork
    Prezes: Zbigniew Bocian
     
  40. Przyjacielskie Stowarzyszenie Sportowe w Kończewicach
    Kończewice 25b/6
    82-213 Miłoradz
    Prezes: Bartosz Reclaw
     
  41. Klub Sportowy ACTIVE Malbork
    Ul. Dybowskiego 49
    82-200 Malbork
    Prezes: Jarosław Folta
    Wiceprezes: Marcin Kraujutowicz
    Wiceprezes: Daniel Taras
    Skarbnik: Bogumiła Osińska
    Członek Zarządu: Zenon Kaszubowski
     
  42. Stowarzyszenie Sportów Wodnych,  Motorowodnych i Rekreacji WAVE
    82-200 Malbork, ul. M. Rodziewiczówny 16B/10
    Prezes: Anna Zakrzewska
    Sekretarz Zarządu: Marek Dombrowski
    Członek: Justyna Skwarczyńska
    Członek: Mariusz Chrzuszcz
     

  43. Malborskie Stowarzyszenie Sportowe „LENA”
    82-200 Malbork, ul. K. Michałowskiego 23 A/1
    Prezes: Jolanta Głodnicka
    Sekretarz: Elżbieta Rutkowska
    Skarbnik: Adam Figurski
    Członek: Małgorzata Woźniak
    Członek: Piotr Przybylski

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Paweł Kot 10-01-2012 14:30:05
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Magdalena Zagórska 10-01-2012
Ostatnia aktualizacja: Paweł Kot 30-03-2016 11:57:35