Wykaz Stowarzyszeń

  1. Stowarzyszenie Św. Faustyny „FIDES”
    82 – 200 Malbork, ul. Rolnicza 1
    Prezes: Marek Kwaterski,
    Wiceprezes: Janusz Gutowski,
    Członek: Krzysztof Pośpiech,
    Członek: Piotr Szwedowski
    tel. 55 273 40 65
    e-mail: fides1@vp.pl
     
  2. Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Malborku
    82-200 Malbork, Al. Wojska Polskiego 499
    Prezes – Iwona Błaszczyk,
    Wiceprezes: Bolesława Piór,
    Sekretarz: Ewa Derkacz,
    tel. 55 272 36 78
    e-mail: pkd@swp.malbork.pl
     
  3. Stowarzyszenie Mniejszości Niemieckiej Miasta Malborka i Okolic
    82-200 Malbork, ul. Bażyńskiego 16
    Przewodniczący: Lucja Semkowicz-Biedron,
    Wiceprzewodniczący: Ruth Schlingeloff,
    Skarbnik: Jadwiga Wardecka,
    Członek: Wojciech Pieniężny,
    Członek: Ryszard Holke,
    tel. 55 613 26 37
    e-mail: SMN.MALBORK@GMAIL.COM
     
  4. Stowarzyszenie Koło Przewodników Malborskich w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Starościńska 4
    Prezes Zarządu – Krzysztof Sikora
    Wiceprezes Zarządu – Iwona Skóra
    Wiceprezes Zarządu – Anna Jagielska
    Skarbnik Zarządu – Izabela Przybysz
    Sekretarz Zarządu – Aniceta Miszkiewicz
    Członek Zarządu – Mariusz Myszkier
    Członek Zarządu – Krzysztof Rybak
    Członek Zarządu – Zdzisław Siemieniuk
    Członek Zarządu – Piotr Topolski
    tel. 55 272 08 80
    e-mail: biuro@przewodnicy.com
     
  5. Stowarzyszenie Oddział Przewodnickiego im. Stefana Dubyny
    Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Starościńska 4
    Prezes: Bogdan Mąder,
    Wiceprezes: Dariusz Wasilczuk,
    Skarbnik: Jolanta Małecka
    Sekretarz: Aniceta Miszkiewicz,
    Członek: Krzysztof Górnik,
    Członek: Karol Chlebowski
     
  6. Stowarzyszenie „Pomocy Osobom Autystycznym i Osobom z Trudnościami
    w Komunikowaniu Się” w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Dygata 3
    Prezes: Bożena Partyka,
    Członek: Aldona Jaroszewska,
    Członek: Olga Krawczyk,
    Członek: Krzysztof Krzystek,
    Członek: Grzegorz Żołądeczki
    tel. 55 272 68 05
    e-mail: bpartyka@op.pl
     
  7. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Medycyny Ziemi Malborskiej
    82-200 Malbork, ul. Armii Krajowej 105-106
    Prezes: Małgorzata Zasempa,
    Wiceprezes: Julian Grzanko,
    Wiceprezes: Dariusz Kostrzewa
     
  8. Malborskie Stowarzyszenie Abstynenckie "Tu i Teraz"
    82-200 Malbork, ul. Poczty Gdańskiej 3
    Prezes - Henryk Kapela,
    Wiceprezes - Krzysztof Pruchniewski,
    Sekretarz - Jerzy Fulara,
    Skarbnik - Elżbieta Kondra,
    Członek – Grzegorz Olszewski,
    Członek - Alina Zabielska,
    Członek - Danuta Kubiak,
    tel. 55 273 31 11
    e-mail: tuiteraz1@wp.pl
     
  9. Stowarzyszenie Amazonek w Malborku
    82-200 Malbork, ul. De Gaulle'’a 3
    adres do korespondencji:
    82-200 Malbork, ul. Mickiewicza 43/27
    Prezes: Julianna Kowalczyk,
    Wiceprezes: Marianna Deka,
    Skarbnik: Wanda Łopacz,
    Sekretarz: Teresa Zdanowicz,
    Członek: Bogumiła Rosłaniec,
    Członek: Jadwiga Sobstyl,
    tel. 502 369 976
    e-mail: amazonki.malbork@wp.pl
     
  10. Stowarzyszenie Taksówkarzy Malborskich w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Dworcowa 21, skr. poczt. nr 10
    Prezes: Wiesław Sołek,
    Wiceprezes: Władysław Głowiński,
    Skarbnik: Janusz Wiatr,
    Członek: Jerzy Rozlazły,
    Członek: Dariusz Wieprzycki,
    tel. 601 635 861
     
  11. Stowarzyszenie Malborskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
    82-200 Malbork, pl. Narutowicza 14
    Prezes: Dorota Grzywacka,
    Wiceprezes: Iwona Ciecholewska,
    Wiceprezes: Zbigniew Kowalski,
    Skarbnik: Paulina Kuchar,
    Sekretarz: Joanna Kos,
    Członek: Przemysław Siemieniuk,
    Członek: Jarosław Dymek,
    Członek: Tomasz Gratkiewicz,
    Członek: Robert Jędrzejczak,
    Członek: Przemysław Guzow,
    Członek: Monika Sobczyńska,
    tel. 502 462 324, 503 123 433
    e-mail: wopr@wopr.malbork.pl
     
  12. Stowarzyszenie Pomocy „MIŚ”
    82-200 Malbork, ul. Słowackiego 74
    Przewodniczący: Roman Wesołowski,
    Zastępca przewodniczącego: Elżbieta Skrzypiec,
    Członek: Aleksandra Nowak,
    Członek: Bogumiła Cieplińska,
    Członek: Danuta Suchińska,
    tel. 501 620 317
    e-mail: mastmis@interia.pl
     
  13. Stowarzyszenie „Bezpieczny Malbork”
    82-200 Malbork, pl. Słowiański 5
    Prezes: Mariusz Wilczyński,
    Wiceprezes-Sekretarz: Mariusz Jabłoński,
    Skarbnik: Patrycja Sarnowska,
    Członek: Tomasz Farysej,
    tel. 697 856 565
    e-mail: sbm@um.malbork
     
  14. Stowarzyszenie „Komturia’ w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Jaśminowa 6
    Prezes: Ryszard Sekuła,
    Skarbnik: Danuta Kołodziejska,
    Sekretarz: Jarosław Malecki,
    Członek: Grzegorz Stawski,
    tel. 55 647 08 49
     
  15. Stowarzyszenie Archiwistów „Querenda” w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Starościńska 1
    Prezes: Renata Krynicka,
    Członek: Danuta Past,
    Skarbnik: Gabriela Pieszko,
    tel. 55 647 44 55
     
  16. Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko Miejskie w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Daleka 67
    adres do korespondencji:
    82-200 Malbork, ul. Kraszewskiego 22/4
    Prezes: Edward Orzęcki,
    Wiceprezes: Zbigniew Kowalski,
    Skarbnik: Andrzej Lutak,
    Sekretarz: Bartosz Błachut,
    Członek: Antoni Zdanowicz,
    tel. 604 980 167
     
  17. Rejonowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego Przy Cukrowni „Nowy Staw” S.A. w Nowym Stawie
    82-230 Nowy Staw, ul. Mickiewicza 16
    Prezes: Henryk Żak,
    Wiceprezes: Andrzej Sobociński,
    Sekretarz: Zenon Antys,
    Członek: Jan Michalski,
    Członek: Roman Kielar,
    Członek: Elżbieta Grimmius,
    Członek: Krzysztof Waleryś,
    tel. 55 647 80 52
     
  18. Malborskie Stowarzyszenie Chóru „Lutnia”
    82-200 Malbork, Pl. Słowiański 18
    Prezes: Andrzej Bochan,
    Wiceprezes: Krzysztof Błaszkowski,
    Wiceprezes: Manuela Golwiej,
    Sekretarz: Bożena Jezierska,
    Skarbnik: Karol Głąb,
    Członek: Dorota Protokowicz,
    Członek: Bożena Belcarz,
    Członek: Wioletta Pokora,
    tel. 502 059 010
     
  19. Malborskie Stowarzyszenie Lotników
    82-200 Malbork, ul. 17 Marca 20
    Prezes: Tadeusz Lechowicz,
    Wiceprezes: Wiesław Bolewski,
    Sekretarz: Dariusz Kupski,
    Skarbnik: Zbigniew Stradał,
    Członek: Eugeniusz Popowski,
    tel. 55 270 61 04
     
  20. Liga Morska i Rzeczna Jacht Klub „EOL” w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Wróblewskiego 9
    Prezes: Zdzisław Nowak,
    Sekretarz: Andrzej Błaszczykiewicz,
    Skarbnik: Józef Ewertowski,
    tel. 55 272 11 17
  21. Terenowa Ochotnicza Straż Pożarna w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Wybickiego 1
    Prezes: Jarosław Bartosik,
    Wiceprezes: Adrianna Ilnicka,
    Naczelnik: Andrzej Komar,
    Sekretarz: Marcin Przedwojewski,
    Skarbnik: Tomasz Krajewski,
    tel. 608 596 790
     
  22. Ochotnicza Straż Pożarna w Lasowicach Wielkich
    82-200 Malbork, Lasowice Wielkie
    Gospodarz: Sylwester Radziewicz,
    Prezes: Arkadiusz Grad,
    Sekretarz: Ewelina Zalewska Baranowska,
    Wiceprezes: Tadeusz Awdziejuk,
    Skarbnik: Karolina Zalewska,
    Członek: Krzysztof Kępka,
    Członek: Dorota Nowicka,
    Członek: Dorota Dzwonek
     
  23. Ochotnicza Straż Pożarna w Szawałdzie
    82-200 Malbork, Szawałd
    Prezes: Lech Majka,
    Wiceprezes: Rafał Krupa,
    Sekretarz: Łukasz Szalkowski,
    Skarbnik: Paweł Majka,
    Gospodarz: Ryszard Garczewski
     
  24. Terenowa Ochotnicza Straż Pożarna w Stogach
    82-200 Malbork, Stogi 15
    Prezes: Józef Marchaj,
    Wiceprezes-naczelnik: Jan Rycki,
    Wiceprezes: Marcin Rycki,
    Z-ca Naczelnika: Mariusz Wyciszkiewicz,
    Sekretarz: Maria Robak,
    Skarbnik: Danuta Dzięgiel,
    Gospodarz: Józef Machaj,
    Kronikarz: Anna Sidorowicz,
    Członek: Przemysław Kapuściński
     
  25. Ochotnicza Straż Pożarna w Mątowach Wielkich
    82-213 Miłoradz, Mątowy Wielkie 22
    Prezes: Kazimierz Kopczyński,
    Wiceprezes: Zbigniew Bramek,
    Wiceprezes - Naczelnik: Władysław Strąk,
    Naczelnik: Jan Mroziński,
    Sekretarz: Agnieszka Polak,
    Skarbnik: Tadeusz Kowalik,
    Gospodarz: Marcin Rogoziński
     
  26. Ochotnicza Straż Pożarna w Miłoradzu
    82-213 Miłoradz, ul. Główna 54
    Prezes: Marcin Grabowski,
    Wiceprezes: Jarosław Grabowski,
    Naczelnik: Piotr Kociemba,
    Z-ca Naczelnika: Grzegorz Sobczyk,
    Sekretarz: Bartosz Dominiak,
    Skarbnik: Sylwia Grabowska,
    Gospodarz: Adam Dawidowicz
     
  27. Ochotnicza Straż Pożarna w Kończewicach
    82-213 Miłoradz, Kończewice
    Prezes: Wanda Góral,
    Wiceprezes: Roman Skrzypek,
    Sekretarz: Łukasz Słowiński,
    Skarbnik: Andrzej Kowalczyk,
    Naczelnik: Mariusz Waleryś,
    Gospodarz: Ryszard Góral
     
  28. Ochotnicza Straż Pożarna w Ząbrowie
    82-220 Stare Pole, Ząbrowo 34
    Prezes: Grzegorz Wala
    Wiceprezes-Naczelnik: Janusz Tuleja,
    Sekretarz: Andrzej Trawiński,
    Skarbnik: Jadwiga Żuk,
    Gospodarz: Zbigniew Boćko
     
  29. Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Polu
    82-220 Stare Pole, ul. Marynarki Wojennej 6
    Prezes: Jerzy Marcinkowski,
    Wiceprezes-Naczelnik: Andrzej Pehnke,
    Z-ca Naczelnika: Sławomir Czartowski,
    Sekretarz: Robert Licznerski,
    Skarbnik: Krystyna Fałek,
    Gospodarz: Edmund Radkiewicz,
    Członek: Krzysztof Bochyński
     
  30. Ochotnicza Straż Pożarna w Szymankowie
    82-224 Lichnowy, ul. Główna 5
    Prezes: Roman Wereszko,
    Wiceprezes-naczelnik: Dariusz Wereszko,
    Z-ca naczelnika: Sebastian Kasperski,
    Sekretarz: Jowita Jabłońska,
    Skarbnik: Maciej Ostrowski,
    Gospodarz: Wiesław Skwara,
    Kronikarz: Jowita Jabłońska
     
  31. Terenowa Ochotnicza Straż Pożarna w Lisewie Malborskim
    82-224 Lichnowy, Lisewo Malborskie
    Prezes: Erwin Kunkel,
    Naczelnik: Mirosław Wołoszyk,
    Z-ca naczelnika: Daniel Pieniak,
    Sekretarz: Katarzyna Wołoszyk,
    Skarbnik: Grzegorz Kot
     
  32. Terenowa Ochotnicza Straż Pożarna w Pordenowie
    82-224 Lichnowy, Pordenowo
    Prezes: Piotr Fijas,
    Wiceprezes-naczelnik: Jan Witek,
    Sekretarz: Adam Fijas,
    Skarbnik: Zbigniew Szostek,
    Gospodarz: Adam Witek,
    Członek: Gabriel Frączek
     
  33. Ochotnicza Straż Pożarna w Lichnowach
    82-224 Lichnowy, ul. Jesionowa 9
    Prezes: Jerzy Bednarek,
    Naczelnik: Sławomir Domeracki,
    Z-ca Naczelnika: Wiktor Borawski,
    Sekretarz: Halina Polowska,
    Skarbnik: Henryk Rzepa,
    Członek: Stanisław Polowski,
    Członek: Roman Kamiński,
    Gospodarz: Władysław Meier
     
  34. Terenowa Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Stawie
    82–230 Nowy Staw, ul. Słowackiego 2/1
    Prezes: Krzysztof Miśkiewicz,
    Wiceprezes-naczelnik: Piotr Pelowski,
    Sekretarz: Jacek Stępniak,
    Skarbnik: Monika Maj,
    Gospodarz: Marcin Kwiatkowski,
    Członek: Aleksandra Stępniak,
    Członek: Eugeniusz Tylicki,
    Członek: Sławomir Kępka
    tel. 55-272-51-10
     
  35. Ochotnicza Straż Pożarna w Myszewie
    82-230 Nowy Staw, Myszewo 36a
    Prezes: Patryk Wieczorek,
    Wiceprezes: Mirosław Kozłowski,
    Naczelnik: Marian Parafiniuk,
    Skarbnik/sekretarz: Henryk Śmiech,
    Gospodarz: Antoni Bednarczyk,
    Kronikarz: Paweł Płóciennik,
    Członek: Adrian Mazur
     
  36. Ochotnicza Straż Pożarna w Lipince
    82-230 Nowy Staw, Lipinka 16
    Prezes: Jan Stasiak,
    Naczelnik: Tadeusz Prokopowicz,
    Z-ca Naczelnika: Tadeusz Hejnowski,
    Skarbnik: Piotr Celer
     
  37. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych
    „AMOS” w Szawałdzie
    82-200 Malbork, Szawałd 10
    Prezes: Jadwiga Rochowicz,
    Wiceprezes: Szczepan Królik,
    Skarbnik: Zenona Marszałkowska,
    tel. 55 647 38 77
     
  38. Żuławski Oddział Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Rolnictwa
    82-220 Stare Pole ul. Marynarki Wojennej 21
    Przewodnicząca – Gabriela Effenberg,
    Wiceprzewodniczący: Marcin Grenda,
    Sekretarz: Joanna Woźnica,
    Skarbnik: Anna Załęska,
    Członek: Antoni Hajdaczuk,
    Członek: Anna Galewska,
    Członek: Zdzisław Maciąg,
    Członek: Tadeusz Treska,
    Członek: Kazimierz Kwiatkowski
     
  39. Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością
    Intelektualną „Parasol” w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Jagiellońska 79/82
    Prezes: Anna Perchuć,
    Skarbnik: Katarzyna Polkowska,
    Sekretarz: Katarzyna Chojniak,
    członek: Karolina Jezierska,
    Członek: Bogumiła Klimczak,
    tel. 55 272 32 42
    e-mail: parasol.malbork@op.pl
     
  40. Stowarzyszenie "Słoneczny Promyk"
    82-230 Nowy Staw, Dębina 46a
    Prezes: Magdalena Radzka,
    Wiceprezes: Jan Gadziński,
    Członek: Beata Nawrocka
     
  41. Stowarzyszenie społeczno-kulturalne "ARS LONGA"
    Malbork 82-200, ul. Sikorskiego 33
    Prezes: Robert Kowalik,
    Wiceprezes: Ewelina Kudelska,
    Skarbnik: Anetta Ciok,
    tel. 55 620 67 59
     
  42. Stowarzyszenie Kobiet Gminy Stare Pole „Tradycja”
    82-200 Malbork, Ząbrowo 85
    Przewodnicząca: Elżbieta Halina Kołodziej,
    Wiceprzewodnicząca: Teresa Kowalska,
    Członek zarządu: Małgorzata Wydra,
    Członek zarządu: Ewelina Żółtańska,
    tel. 516 126 007, 695 102 207
     
  43. Rejonowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Chodkiewicza 32
    Dyrektor: Michał Kubach,
    Przewodniczący Rady: Jerzy Pabian
    Zastępca: Iwona Komasara,
    Sekretarz Rady: Roman Przechadzki,
    Członek Rady: Tadeusz Niechciał,
    Członek Rady: Henryk Jaczewski,
    tel. 55 272 25 46, 602 194 640
    e-mail: rzr_malbork@op.pl
     
  44. Stowarzyszenie "Teen challenge" chrześcijańska misja społeczna w Malborku
    82-200 Malbork, Al. Wojska Polskiego 478
    Prezes: Małgorzata Robaczek,
    Tel. 501 101 882
    e-mail: kzmalbork@interia.pl
     
  45. Stowarzyszenie "Chorągiew Ziemi Malborskiej"
    82-200 Malbork, Pl. Słowiański 4A
    Prezes: Tomasz Biblis,
    Wiceprezes: Piotr Mularczyk,
    Skarbnik: Lucyna Słomska
    e-mail: info@chzm.org
     
  46. Stowarzyszenie Malborskie Centrum "Kwadrat"
    82-200 Malbork, ul. M. Konopnickiej 69D/7
    Prezes: Waldemar Klawiński,
    Wiceprezes: Anna Szade,
    Sekretarz: Katarzyna Topuszek,
    Skarbnik: Hanna Duda,
    Członek: Szymon Sułkowski
    tel. 501 336 416
    e-mail: mc2.malbork@gmail.com
     
  47. Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "REKS"
    82-200 Malbork, ul. Mazowiecka 17
    Prezes: Krystyna Panek,
    Wiceprezes: Przemysław Wojtacha,
    Sekretarz: Joanna Pawłowska,
    Skarbnik: Anna Gatelis,
    tel. 666 386 567
     
  48. Stowarzyszenie Gmin i Powiatu Malborskiego
    82-200 Malbork, Plac Słowiański 17
    Przewodniczący: Małgorzata Mierzwińska,
    Zastępca Przewodniczącego: Andrzej Rychłowski,
    Skarbnik: Marcin Kwiatkowski
    tel. 55 646 04 50
     
  49. Lokalna Grupa Działania Spichlerz Żuławski
    82-230 Nowy Staw, ul. Gen. J. Bema 9
    Prezes: Jerzy Szałach,
    Wiceprezes: Julian Grzanko,
    Sekretarz: Tadeusz Biliński,
    Skarbnik: Jan Michalski,
    Członek: Włodzimierz Załucki,
    tel. 55 261 31 46
     
  50. Malborskie Stowarzyszenie Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Dziecku i Rodzinie "FAMA"
    82-200 Malbork, ul. Nowowiejskiego 48
    Prezes: Małgorzata Madej,
    Wiceprezes: Magdalena Korycka,
    Sekretarz: Joanna Żołdak,
    Skarbnik: Joanna Kochańska,
    Członek: Urszula Mela,
    tel. 514 322 278
    e-mail: famamalbork@gmail.com
     
  51. Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej
    82-200 Malbork, Lasowice Wielkie 20
    Prezes: Danuta Zalewska,
    Skarbnik: Bożena Szaruga,
    Członek: Ewelina Zalewska-Baranowska,
    tel. 695 408 430
     
  52. Malborskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne im. Jana Pawła II
    82-200 Malbork, ul. Wybickiego 2
    Prezes: Małgorzata Szulc,
    vice prezes: Krzysztof Łaszuk,
    Skarbnik: Maria Kopacka
     
  53. Malborskie Stowarzyszenie Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego
    82-200 Malbork, ul. Słowackiego 18
    Prezes: Zbigniew Zakrzewski,
    Wiceprezes-sekretarz: Robert Cierpiałowski,
    Skarbnik: Grzegorz Świderski,
    Członek: Łukasz Jeżewski,
    Członek: Piotr Murawski,
    Członek: Waldemar Połeć,
    Członek: Ryszard Furmaniak,
    tel. 55 272 24 45
     
  54. Pomorski Związek Hodowców Koni w Malborku
    82-200 Malbork, al.. Wojska Polskiego 91
    Prezes: Roman Szultka,
    Wiceprezes: Andrzej Derlecki,
    Sekretarz: Witold Świątek,
    Skarbnik: Andrzej Stefański,
    Członek: Jacek Goszczyński,
    Członek: Przemysław Boleski,
    Członek: Zbigniew Lipski
    tel. 55 27 31 25, 502 618 958
     
  55. Stowarzyszenie Szansa Dla Lichnów
    82-224 Lichnowy, ul. Zwycięstwa 15A
    Prezes: Biskup Barbara,
    Wiceprezes: Dera Bożena,
    Sekretarz: Małgorzata Skorupa,
    Skarbnik: Marzena Musiał,
    Członek: Halina Kunkel,
    tel. 55 271 26 34
     
  56. Stowarzyszenie Witalis
    82-224 Lichnowy, ul. 10 Marca 51
    Prezes: Leszek Lipa,
    Wiceprezes: Maciej Dunajski,
    Skarbnik: Iwona Piskora,
    Członek: Paweł Bury,
    Członek: Wioletta Richert,
    tel. 55 271 21 26
     
  57. Stowarzyszenie Konfraternia Puszkarzy Królewskich
    82-200 Malbork, ul. Kraszewskiego 10/1
    Przewodniczący: Radosław Karolczuk,
    Zastępca: Michał Mroczkowski,
    Sekretarz: Maciej Karolczuk,
    Skarbnik: Karol Żarski
    e-mail: m.karolczuk@poczta.fm
     
  58. Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych „Makulatura”
    82-200 Malbork, ul. Kościuszki 54
    Prezes: Sławomir Olchowik,
    I wiceprezes: Paweł Podgórski,
    II wiceprezes: Maciej Bajur,
    Sekretarz: Grzegorz Nowaliński,
    Skarbnik: Katarzyna Zając,
    tel. 696 187 393, 604 991 436
    e-mail: s.olchowik@wp.pl
     
  59. Towarzystwo Polsko - Niemieckie w Malborku
    82-200 Malbork, Aleja Wojska Polskiego 48/205
    Przewodniczący: Maria Prior-Nowak,
    Wiceprzewodniczący: Jan Wilk,
    Sekretarz: Karolina Dajewska,
    Skarbnik: Ewa Pehnke,
    Członek: Bodo Rueckert,
    tel. 55 270 24 26
     
  60. Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Gdańska HUFIEC MALBORK
    82-200 Malbork, ul. Plac Narutowicza 14
    Komendant: Ryszard Siekierski,
    Zastępca komendanta: Emilia Zielińska,
    Skarbnik: Elżbieta Gilecka,
    Członek: Bartosz Głąb,
    Członek: Bartłomiej Lach,
    Członek: Tadeusz Orzęcki,
    tel. 790 600 612
     
  61. Stowarzyszenie "Razem Do Celu"
    82-230 Nowy Staw, ul. Bankowa 2
    Prezes: Małgorzata Anna Jędrzejewska,
    Wiceprezes: Izabela Socińska,
    Sekretarz: Jolanta Grzywacz,
    Skarbnik: Wanda, Anna Sitowska,
    członek: Bożena Buszman
     
  62. Stowarzyszenie "Nasz Wielbark"
    82-200 Malbork, ul. Głowackiego 111
    Prezes: Alicja Chlebowicz,
    Wiceprezes: Grażyna Nadolska,
    Członek: Renata Markowska,
    Członek: Krystyna Kucharzyk
    tel. 55 272 35 66
    e-mail: bombek_sp3@wp.pl
     
  63. Stowarzyszenie Miłośników Malborka "Forum"
    82-200 Malbork, ul. Kraszewskiego 22/2
    Prezes: Michał Falkowski,
    Wiceprezes: Grzegorz Paweł Kus,
    Skarbnik: Joanna Skopczyńska,
    Sekretarz: Tomasz Paweł Drózda,
    Członek Zarządu: Marcin Stanisław Szumski
     
  64. Stowarzyszenie "Latorośl" w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Jagiellońska 94
    Prezes: Beniamin Dembiński,
    Zastępca Prezesa: Agnieszka Helena Predygier,
    Sekretarz: Barbara Langowska,
    Skarbnik: Leszek Giza,
    Członek: Marlena Smoter – Zdziebłowska
     
  65. Stowarzyszenie "Dla Przyszłości"
    82-230 Nowy Staw, Świerki 30
    Prezes: Aleksandra Kaczmarska,
    Zastępca Prezesa: Anna Małgorzata Maszota,
    Sekretarz: Mariola Maria Niewczas,
    Skarbnik: Agnieszka Dorota Michcik,
    tel. 55 271 51 19
     
  66. Stowarzyszenie Miłośników Nowego Stawu
    82-230 Nowy Staw, ul. Jana Pawła II 2
    Prezes: Jacek Agejczyk,
    Wiceprezes: Paweł Kot,
    Sekretarz: Teresa Jędrzejewska,
    Skarbnik: Marek Jacek Gałczyński,
    Członek Zarządu: Maria Schmidt,
    tel. 667 909 683
     
  67. Stowarzyszenie Lotnicze "Orlik - Malbork"
    82-200 Malbork, miejsc. Kościeleczki 41A
    Prezes: Bogdan Mendelson,
    Sekretarz: Stanisław Bloch,
    Skarbnik: Mirosław Chrząszcz,
    Członek Zarządu: Maciej Dariusz Leśniewski,
    Członek Zarządu: Roman Orliński
     
  68. Stowarzyszenie "Radosny Przedszkolak"
    82-230 Nowy Staw, ul. Gdańska 43B
    Prezes: Dominika Krystyna Stankiewicz,
    Wiceprezes: Anna Bychowska,
    Wiceprezes: Marzena Petrykowska,
    Skarbnik: Barbara Agnieszka Pompa,
    Sekretarz: Diana Anna Słodkowska – Rogala
    tel. 55 271 52 40
     
  69. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Miłoradz „ Trójkąt Żuławski”
    82-213 Miłoradz, ul. Główna 12
    Prezes: Anna Maria Celiowska,
    Sekretarz: Emil Michał Jędrzejewski,
    Wiceprezes: Wioletta Gajewska,
    Skarbnik: Mariola Teresa Sobczyk
     
  70. Żuławskie Stowarzyszenie Motocyklowe
    82-230 Nowy Staw, ul. Jana Pawła II 2
    Prezes: Marek Borkowski,
    Wiceprezes: Krzysztof Kleszcz,
    Sekretarz: Dawid Nowosielski,
    Skarbnik: Barbara Kołsut Kleszcz,
    Członek: Łukasz Niedźwiecki
     
  71. Malborskie Stowarzyszenie Rodzicielstwa Zastępczego
    82-200 Malbork, ul. Słowackiego 72B
    Prezes: Damian Rak,
    Z-ca prezesa: Anna Kołodziejska,
    II z-ca prezesa: Joanna Steczka,
    Sekretarz: Anna Perzanowska,
    Skarbnik: Alicja Barra
     
  72. Stowarzyszenie „Wspólna Sprawa – Rozwój i Zabawa”
    82-224 Lichnowy, Lichnówki 30
    Prezes: Kinga Rykała,
    Sekretarz: Henryka Teszka,
    Skarbnik: Katarzyna Malicka,
    Członek: Marzena Smagała
     
  73. Stowarzyszenie Miłośników Muzyki
    82-200 Malbork, ul. Kopernika 1
    Prezes: Krzysztof Maciąg,
    Sekretarz: Agnieszka Żołądecka,
    Skarbnik: Agnieszka Pietkiewicz
     
  74. Stowarzyszenie „Nasz Malbork”
    82-200 Malbork, Al. Wojska Polskiego 48/202
    Prezes: Grzegorz Kłak
    Wice Prezes: Ścibisz Paweł
    Sekretarz: Wiktor Janicki,
    Skarbnik: Ewa Pehnke
    Członek Zarządu: Krzemianowska - Strzelec Izabela
     
  75. Stowarzyszenie Nasza Gmina Stare Pole
    82-220 Stare Pole, ul. Marynarki Wojennej 1b
    Prezes: Kazimierz Lipiec,
    Wiceprezes; Piotr Płachta,
    Sekretarz: Agnieszka Rojewska,
    Skarbnik: Beata Grzesik,
    Członek: Zbigniew Marciniak
     
  76. Stowarzyszenie „Nowa Jakość  dla Nowego Stawu”
    82-230 Nowy Staw, ul. Bankowa 4
    Prezes: Mirosław Myszka,
    Członek: Kacper Wojciechowski,
    Członek: Robert Kiliński
     
  77. Stowarzyszenie „Kałdowo”
    82-200 Malbork, ul. Tczewska 13
    Prezes: Paweł Kołkowski,
    Wiceprezes: Marek Mizgała,
    Skarbnik: Tomasz Chomicz,
    Członek: Małgorzata Pacholec Góral,
    Członek: Beata Adela Kaja,
    tel. 55 272 20 35
    e-mail: szkola65@o2.pl
     
  78. Stowarzyszenie „Przyjaciele Przedszkola Nr 8 w Malborku”
    82-200 Malbork, ul. Mickiewicza 40
    Prezes: Agata Skierska-Konior,
    Zastępca prezesa: Marzena Spich,
    Sekretarz: Iwona Jamróz,
    Skarbnik: Jolanta Polar-Kulik,
    Członek: Lilianna Andrzejczuk- Wyłuska,
    tel. 609 498 887
    e-mail: przedszkole8@malbork.edu.pl
     
  79. Stowarzyszenie „Inicjatywa Aktywny Malbork”
    82-200 Malbork, ul. Konopnickiej 2A/4
    Prezes: Karolina Manikowska,
    Wiceprezes: Lucja Semkowicz-Biedron,
    Skarbnik: Andrzej Wójcicki,
    Członek: Beata Sawaniewska,
    Członek: Witold Milanowski
     
  80. Stowarzyszenie „Regiment” Piechoty Zaciężnej z Malborka
    82-200 Malbork, ul. Kościuszki 54
    Prezes: Mateusz Heine,
    Wiceprezes: Piotr Hlebowicz,
    Skarbnik: Agnieszka Winkowska
     
  81. Stowarzyszenie Kobiet Żuławskich „Złotowianki”
    82-220 Stare Pole, Złotowo 61
    Prezes: Marta Bełz,
    Wiceprezes: Barbara Sienkiewicz,
    Skarbnik: Krystyna Weber,
    Członek: Krystyna Burczik,
    Członek: Bożena Weber,
    Członek: Krzysztof Winiarski
     
  82. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Nasze Szymankowo i Okolice”
    82-224 Lichnowy, ul. Bohaterów Września 1939R 6
    Prezes: Sławomir Mirocha,
    Wiceprezes: Małgorzata Kamińska,
    Wiceprezes: Szczepan Michmiel,
    Sekretarz: Jędrzej Jackiewicz,
    Skarbnik: Maria Grzonkowska,
    Członek: Bożena Kędzierska,
    Członek: Dorota Ochmińska,
    Członek: Monika Filipek,
    Członek: Michał Ostrowski
     
  83. Stowarzyszenie „Przyjazne Przedszkole w Starym Polu”
    82-220 Stare Pole, ul. Marynarki Wojennej 22
    Prezes: Karolina Czerepak,
    Wiceprezes: Michał Szoska,
    Sekretarz: Magdalena Golińska,
    Skarbnik: Michał Zielski
     
  84. Stowarzyszenie Malborski Klaster Turystyczny
    82-200 Malbork, ul. Kościuszki 54
    Prezes: Jarosław Filipczak
    Wiceprezes: Jarosław Butryn
    Sekretarz: Patrycja Zachara-Diachenko
    Skarbnik: Krystyna Mielnik
  85. Ochotnicza Straż Pożarna Parafii p.w. Zesłania Ducha Św. w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Nogatowa 7
    Prezes: Lech Klejmont
    Wiceprezes – Naczelnik – Grzegorz Tkaczyka

  86. Stowarzyszenie Ogrodowe „PEMAL” w Malborku
    82-200 Malbork, ul. Sportowa
    Władze w trakcie konstytuowania

  87. MALBORSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB UZALEŻNIONYCH I ICH RODZIN „Po-Moc”
    82-200 Malbork, ul. Nowowiejskiego 48
    Prezes: Sabina Jezierska
    Skarbnik: Joanna Worach
    Sekretarz: Jacek Konkol

  88. Malborskie Stowarzyszenie „OŚ”
    82-200 Malbork, ul. M. Konopnickiej 69 D/7
    Prezes: Izabela Skibicka
    Wiceprezes: Anna Szade
    Wiceprezes: Ada Kamińska
    Wiceprezes: Waldemar Klawiński
    Wiceprezes: Marta Chmielińska – Jamroz
    Sekretarz: Karolina Dajewska
    Członek Zarządu: Jan Majewski

  89. Stowarzyszenie na Rzecz Oparcia Społecznego i Rozwoju „PERSPEKTYWA”
    82-213 Miłoradz, Kończewice 4
    Prezes: Małgorzata Święcka
    Wiceprezes: Małgorzata Napieracz
    Sekretarz: Justyna Niemas

  90. Stowarzyszenie na Rzecz Mieszkańców „AKTYWNI” Stare Pole
    82-220 Stare Pole, ul. Dworcowa 1/5
    Prezes: Magdalena Roman
    Wiceprezes: Anna Woś
    Skarbnik: Ewa Cyran
    Członek Zarządu: Janusz Salamonik
    Członek Zarządu: Joanna Goliszek
    Członek Zarządu: Mirosław Gliniecki

  91. Stowarzyszenie COOLTURALNY NOWY STAW
    82-230 Nowy Staw ul. Jana Pawła II 2
    Prezes: Anna Świderska
    I Wiceprezes: Dagmara Pawłowska
    II Wiceprezes: Krzysztof Osijewski
    Skarbnik: Małgorzata Ejsmont
    Sekretarz: Anita Szczutowska

  92. Stowarzyszenie „ENDORFINA”
    82-200 Malbork, ul. Rolnicza 11 b/7
    Prezes Zarządu: Beata Lipecka – Płocharska
    Wiceprezes Zarządu: Michał Płocharski
    Skarbnik: Aneta Lipecka

  93. Stowarzyszenie „Jedna Polska”
    ul. Jana Wejhera 89A/1
    82-200 Malbork
    Prezes: Kazimierz Piłat
    Wiceprezes: Waldemar Klawiński
    Wiceprezes: Robert Zawistowski
    Skarbnik: Sebastian Bieniewicz – Radziun
    Sekretarz: Wojciech Ślepowroński

  94. Stowarzyszenie „Fortis”
    82-200 Malbork, ul. Czerskiego 15 B/14
    Prezes: Czesław Besman
    Wiceprezes: Mariusz Kaszubowski
    Sekretarz: Paweł Sikora
    Skarbnik: Krzysztof Kaszubowski

  95. 95. Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju
    ul. Gen. Wł. Sikorskiego 43
    82-200 Malbork
    Prezes: Dariusz Kralewski
    Wiceprezes: Patrycja Kozłowska
    Wiceprezes: Stanisław Kwitnewski

  96. Stowarzyszenie Malborskie Morsy
    82-200 Malbork, ul. T. Kościuszki 54
    Prezes: Marek Szysz
    Sekretarz : Paulina Włodarczyk
    Skarbnik: Krzysztof Jaworski
    Członek Zarządu: Zbigniew Grzybek
    Członek Zarządu: Arkadiusz Majewski
     

  97. Stowarzyszenie „Obywatele Kreatywni”
    82-200 Malbork, ul. M. Konopnickiej 69 d/7
    Prezes: Waldemar Klawiński
    Wiceprezes: Dorota Wiśniewska
    Sekretarz: Remigiusz Chojnacki
     

  98. Stowarzyszenie „DOBRA SZKOŁA”
    82-200 Malbork, pl. G. Narutowicza 15
    Prezes: Maria Milczarek
    Wiceprezes: Jolanta Rodziewicz
    Skarbnik: Aleksandra Witkowska
    Sekretarz: Bożena Wereszczyńska
    Członek: Magdalena Chaja
     

  99. Stowarzyszenie Federacja Hanza
    ul. St. Moniuszki 89
    82-200 Malbork
    Prezes: Kamil Zieliński
    Wiceprezes: Małgorzata Waliszewska
    Sekretarz: Piotr Holke
    Skarbnik: Ireneusz Maciejczak
    Członek: Sławomir Terka
    Członek: Mikołaj Rodacki
     

  100. Malborskie Forum Pomocowe
    ul. T. Kościuszki 54
    82-200 Malbork
    Prezes: Krzysztof Hajbowicz
    Sekretarz: Beata Gwoźdz
    Skarbnik: Renata Dąbrowska
     

  101. Stowarzyszenie Zwiększenia Aktywności Prawnej „AS”
    ul. Jagiellońska 101 B/1
    82-200 Malbork
    Prezes: Marta Świonder
     

  102. Stowarzyszenie „Młodzi dla Żuław”
    ul. Żuławska 8
    82-213 Miłoradz
    Prezes: Anna Celiowska – Nietrzebka
    Wiceprezes: Marcin Szesza
    Skarbnik: Anna Smolińska
    Sekretarz: Dominika Wróbel

 

Stowarzyszenia na terenie Powiatu Malborskiego z innym organem nadzoru:

  1. Stowarzyszenie na Rzecz Bezdomnych Dom Modlitwy "AGAPE" zs. w Borowym Młynie
    Centrum Usług Socjalnych i Wsparcia
    ul. Mickiewicza 32, 82-230 Nowy Staw
    Kierownik - Waldemar Konopka
    tel. 510 262 507, 510 262 508, 510 262 510
    e-mail: agape.nowystaw@o2.pl
     
  2. Stowarzyszenie na Rzecz Bezdomnych "AGAPE"
    Schronisko w Szawałdzie
    Szawałd 16, 82-200 Malbork
    Kierownik  - Katarzyna Zakrzewska
    tel. 510 262 494, 510 262 483
    e-mail: agapeszawald@op.pl
     
  3. POLSKI ZWIĄZEK KRÓTKOFALOWCÓW
    Żuławski Oddział Terenowy w Malborku
    Pl. G. Narutowicza 14
    82-200 Malbork
    Prezes: Ryszard Siekierski
    Wiceprezes: Jerzy Czapliński
    Skarbnik: Grzegorz Radtke

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Paweł Kot 10-01-2012 14:24:46
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Magdalena Zagórska 10-01-2012
Ostatnia aktualizacja: Paweł Kot 08-05-2017 10:39:00